Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudnék vásárolni Budapeste...

Sanyi1234567890 kérdése:

Hol tudnék vásárolni Budapesten profi Rubik kockát? Részletek alul.

Figyelt kérdés

Olyan 3x3 kockát keresek ami ilyen "profiknak" van. Most tanulom a Fidrich módszert és ahhoz kéne egy jó kocka ami rendesen forog és nem akad meg minden 3. forgatásnál.


Pesten lakok és az érdekelne ebben az aprócska városban honnan tudok beszerezni (rendelni vagy venni) pofi Rubik 3x3-as kockát, illetve ez mennyibe kerülne.


5000-20.000 a keret, tehát az érdekelne Honnan Milyet és Mennyiért.



2013. nov. 12. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sima kocka, szétszeded, szilikonolaj, összerakod. Úgy forog, mint az álom. Ez a titka. :)
2013. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendes válaszokat kérnék
2013. nov. 12. 20:37
 3/4 anonim válasza:

www.lightake.com

Ez nem Budapesti (még csak nem is magyar), de nagyon jó kockákat tudsz rendelni, olcsón

Nem tudom hozzád melyik kocka illik, egyéntől és forgatási stílustól változó, de tudom ajánlani a Dayan 5 Zhanchi-t, Fangshi Shuang Ren 2-t, Dayan 2 GuHong-ot, valamint a Dayan VI Panshi-t.

Remélem tudtam segíteni

2013. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lightake-ről miért nem lehet postai utánvételt választani? Én nem feltétlen bízom meg ezekben a kártyával fiztetős oldalakban, akármennyire jó a hírük. Valaki visszaigazolna, hogy a lightake kártyás fizetéssel is megbízható?
2014. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!