Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Tudnátok nekem mondani egy...

Tudnátok nekem mondani egy olyan profi családfakutatót BUDAPESTEN, akinek az elétárt adataimmal és irataimmal pontosan megtudja állapítani, hogy milyen származású vagyok? (Ha lehet, adjátok meg az illető munkahelyi címét és telefonszámát! )

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Konkrétan családfakutatással kapcsolatos dolog miatt keresnél fel valakit - további kutatás, stb., vagy csak azért, hogy megmondja, te milyen származású vagy?

2013. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Is-is, de inkább a második, hogy ha odamegyek hozzá és elmondom az őseim nevét meg azt, hogy konkrétan hol éltek, akkor megtudhassa mondani, hogy milyen származású vagyok!
2013. ápr. 17. 07:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem. Képzeld el a szituációt, hogy te vagy egy családfakutató és én felkereslek ezzel a problémával. Én nem szeretnék további kutatást, csak azt, hogy mondjad meg nekem, milyen származású vagyok. Életszerűnek tartod, hogy ezért pénzt kérj el tőlem? Mármint azzal ugye tisztában vagy, hogy ugyanazokat az anyakönyvi kivonatokat látod te is családfakutatóként, mint amit én bevittem hozzád, hogy elemezd?! Tehát a solymári Hock-ot én svábnak gondolom, a békéscsabai Novákot szlováknak, a nyíregyházi Vargát magyarnak, és így tovább... te pedig, mint családfakutató azt fogod nekem mondani, hogy magyar, német és szlovák származású vagy, életszerű ez? Életszerű ezért mondjuk fizetni? Életszerű azért az információért pénzt kiadni, aminek magad is utána tudsz nézni?
2013. ápr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!