Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok válaszolni counter...

Tudnátok válaszolni counter strike 1.6-al kapcsolatban (többi lent)?

Figyelt kérdés
Na szóval azt szeretném kérdezni hogy az ilyen profi játékosok mint mondjuk markeloff,edward,starix meg a többi ilyen pro gamer hogy lőnek ilyen jól?Az egér miatt vagy mi miatt??Engem nagyon érdekelne ez a dolog vagy van valami jó cfgjük?
2013. nov. 13. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Egér plusz kismillió óra játék.
2013. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia, nem feltétlenül az egér miatt, hanem a skill miatt. Nem cfg, mert akkor már nem lennének pro-k. Annyi a lényeg hogy gyakorolni kell. Vannak jó aim mapok amiken jól lehet fejlődni, főleg a botok ellen. És ugye egy pro az nem 3 nap után lett pro, hanem pár év után. A hozzáállástól is függ, hogy ki hogyan játszik.
2013. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

csak épp ez az.

1. Előttem lévő igazat mond

2. ne csak botoz menj netre is gamelni

4. gyakorolj sokat én 1 éve tolom.

5. ne csak aim_ mappokon gyakorolj hanem pl: de_dust2 de_dust de_tuscan és egyéb ilyen war mappokon is


és egyébként mert botozol nem szégyen én is szoktam gyakorolni ne hallgas másra aki azt mondja menj vissza botozni...

2013. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!