Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mikor lesz jó a...

Szerintetek mikor lesz jó a Battlefield 4 multiplayer része?

Figyelt kérdés

Mert ami most van a katasztrófális. Azért ilyen félkész szart (már bocsánat) kiadni, egyszerűen undorító. Olvastam hogy megtámadták őket a nem tudom kik...

Szóval az lenne a kérdésem nem e tud valaki infót hogy hogyan állnak mikor lesz 100%-os?


2013. nov. 17. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudni

egyébként azért adták ki félkészen mert egyrészt hamarosan ünnepek, másrészt generációváltás, harmadrészt a rivális is újabb részt dobott a piacra (ami még inkább egy félkész szar)

a javítások, patch-ek megjelenése meg időigényes munka (mondjuk akkor nevetnék rajtuk egy jót, ha előbb a single hibáinak kijavításához kezdenének hozzá)

2013. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 XenoMorph ***** válasza:
tudom nem a kérdésre válaszolok, de miért gondolod hogy most nem jó a bf4 multi része?
2013. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a BF3-al.Kellett fél év mire szép lassan kijavítgatták.Inkább az a röhej hogy a kiegészítő premium pályákat már előbb kidobják mint a javítások meglennének.
2013. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Talán azért gondolom mert, a szerverek folyamatosan kifagynak illetve leáálnak, rengeteg a bug, a hangok elmennek...sorolhatnám még...
2013. nov. 17. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!