Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell játszani a FeralHear...

Hogy kell játszani a FeralHeart játékkal?

Figyelt kérdés

Bocsi az idióta kérdésért de én hülye vagyok hozzá. XD

Hogy kell letölteni? Vagy nem kell letölteni, csak regisztrálni kell rá? Légyszi segítsetek! :(



2013. nov. 17. 17:33
 1/2 anonim válasza:

Én úgytudom igaz még én sem egisztáltam ,de elmondom amit tudok róla. A játékot az oldalt nem tudom iderakkni mert nem tudom h hogyekll XD

de beírod a googleba h: Feralheart akkor kiadja az oldalt ott a download. én sikeresen letöltöttem. ha nemtudod akkor nézd meg youtubon hogyan kell letölteni.

a játékot magát azt hallottam h nem míndíg van regisztrálásra esély,és elméletileg hajnali 1-3 ig vagy éjfélkor van nyitva(ez elég szenyaság úgy h nem biztos)

Na az irányítás egyszerű:


W: előre

A: balra

S: hátra

D: jobbra

Space: ugrás

Q: folyamatos futás

Shift+W: séta

Ctrl+W: kúszás

Y: elősször leül és további gomb nyomásra más poziciót vesz fel

X:ez viszafeletörténik meg bármely pózba vagy

Shift+Y: 2 Y utánn más pózokat vezs fel

Nézet

F1: karakter szemszögéből nzet

F2:kamera a karakter mögött

F3: el távolodhatsz a karaktertől de a kari nem mozdul

F4: hasonlit az F2 höz de közelebb van a karakter mögött a kamer

Egyébb gombok

0-9-ig: a számokat nyomkodva a karaktered különböző grimaszokat vált.

R: Vízben felfele tudsz úszni

F: Vízben lefele tudsz úszni

Tab: Mindent eltüntethetsz vele csak a kerid látszik

B:A saját adataidat hozod be vele

N:Az arckifejezések listáját adja ki.

M:A barátaid listáját hozod be vele.

,: Csoport lista

.:Movie Maker

Ablakok

1.Kis buborék:ez a chat ablak itt tudsz beszélgetni több ablak is van itt local group stb. ha rá nyomsz a bubira eltűnik.

2.Iránytű: Ez a Mapok térképeit jelöli a jobb szélső sarokban. Ha rányomsz az ikonra ez is eltűnik.

3.Toll: Itt a saját infóidat találod PL.:Karakter név,Felhasználó neved. a Bioban meg írhatod a karaktered történetét főbb jellemzőit. A Home az ahova egy kattintásal vissza térsz a kezdő Portálra (ezt meg tudod változtatni.)

3.Oroszlánfej: Az actionsal különböző táncelemeket és pozíciókat tartalmaz. Emotes itt még több arckifejezést találhatsz.

4.Két mancs: Itt találhatod a barátaidat találod akik épp online vannak vagy nincsenek fent.

5.Három mancs:Itt a csoportokat találod már meglévőkbe csatlakozhatsz és te is csinálhatsz egyett.

6.Filmes csapó: Itt a videó készítéshez beállításokat találhatod



Karakter készítés:

Választhatsz vagy oroszlánt vagy farkas félét csinálsz.

Oroszlán esetén más füllet csinálhatsz és más "sörényt" mint a farkas félénél....

Farkas féle esetén más "sörény" más füll és más mintát lehet csinálni persze ez nem muszáj.....

Mgyarul, ékezetek nélkül lehet írni a chat-be és persze angolul vigyázat! Az angolok szoktak néha rövidíteni és van hogy nem érthető amit mond....

Barátkozás:Ezt a chat-en tudod és be is tudnak illetve be is tudsz jelölni akárkit barátnak vagy küldhetsz neki falka meghívót a falkádba amit te csináltál."Több falkát is lehet csinálni de csak egy karakternél egyet lehet csinálni!


az amit ne csinálj különben lefagy a játék: ugyan itt rengeteg nyelvű ember van. ezért ne használj ékezetet vagy lefagy a játék.


Jó szóakozást!

2014. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na nem régen Regisztráltam úgy kb 2-3 hónapja és lekell tölteni igen. beírod: Feralheart és az elsőoldarra katt.ott a downloadba és ott tudod letölteni
2014. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!