Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudja v emlékszik még rá...

Tudja v emlékszik még rá valaki, hogy kell játszani a master crokot? :O

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

minimum 2 emberrel kell játszani

miután a kártyákat összekevertétek, minden játékos ugyanannyit kap lappal lefordítva

órajárásának megfelelően haladtuk, valaki a paklijából felhúz egy kártyát majd eldönti melyik erősséget (erő, intelligencia vagy reflex) választja (nyilván amelyikből a legtöbb pontja van az adott crock-nak) a többiek és felhúznak a paklijukból és akinek a legtöbb pontja van az adott erősségben az nyeri a többi kártyát (ha például 9 pontja van két játékosnak is, akkor ők még egyet felhúznak)

a győztesé a vesztesek kártyája

akinek a kártyái elfogytak, az kiesik, aki utolsónak marad benn, az nyer

másik verzió: a kártyákat lehet nézni, az éppen soron következő így eltudja dönteni melyik crock-ját küldi be, a többiek is eltudják dönteni melyik crock-jukkal válaszolnak

legalábbis mi így játszottuk

2013. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*haladtok

remélem érthetően írtam le, de már annyira én sem emlékszem :/

2013. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm:)
2013. nov. 19. 16:30
 4/6 A kérdező kommentje:
és ilyenkor ezeket a lapokat melyeket már egyszer felhasználtunk meg már elnyertük visszatesszük a lefordítottak közé v félre külön?
2013. nov. 19. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:

az elnyert és használt kártyákat a paklid aljára teszed

de félre is lehet tenni, a master crock-nak tudtommal nem volt "elfogadott" szabálya, mi úgy játszottuk ahogy kedvünk szottyant (de azért törekedtünk arra hogy valami szabályt felépítsünk) :D

2013. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
zsííír:D kösziiil:)
2013. nov. 24. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!