Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben nem lép szintet a...

Tributto kérdése:

Skyrimben nem lép szintet a karakterem, az 1. szint fullon betöltve de nem lép át 2. szintűre a karakterem. Megoldás?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 12:23
 1/6 A kérdező kommentje:
razor 1911 verzió, 12. update-tel, magyarítással, dlckkel
2013. nov. 24. 12:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint fejleszteni kell egy képeség kört. De lehet keverem egy másik rpgvel.
2013. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, jól mondod! :P Nyomsz egy Tab-ot és ráméssz a képességekre!
2013. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Robee1 válasza:
Szintet automatikusan lép. Képességet pedig csak szintlépés után tudsz fejleszteni. Engem egy küldetésen nem engedett átt. Mindent megcsináltam, de nem történt semmi. Van egy progi, nexus mode manager. Evell úgymond ki-be tudod kapcsolni a játék pluginjeit. Javasolták h kapcsoljam ki az unofficial skyrim patch.esp-t. Ezt megcsináltam és azóta nincs vele gond.
2013. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem tesz pontot, addig nem mutatja a kövi szintet. Mivel 1es szintű, feltételezem most kezdte a játékot. Így legvalószínűbb probléma, az el nem osztott pont.
2013. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a tab->képességek megoldotta, köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 27. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!