Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft: Mists of...

World of Warcraft: Mists of Pandaria? Vélemény? (lent)

Figyelt kérdés
Tehát, lassan 3 éve együtt vagyunk a barátommal. Nagyon szereti a számítógépes játékokat, sokáig gondolkoztam, hogy mit vegyek neki. Mondanátok véleményeket a World of Warcraft: Mists of Pandaria nevű játékról? Egy pasi örülne egy ilyen játéknak? Köszi :) 16/L
2013. nov. 26. 15:45
 1/2 A kérdező kommentje:
ja, és van valami oldal, ahol megtudnám rendelni? :)
2013. nov. 26. 15:52
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire értesz hozzá, ezért próbálom átfogóan. :)


Ez egy csak interneten játszható, előfizetéses játék, magyarul miután megveszed a játékot 60 naponta újra-újra fizetni kell érte, különben nem tudod használni.


A Mists of Pandaria egy nagyon népszerű játéksorozat legutóbbi része. Megoszlanak a vélemények róla, de az biztos, hogy nem a legjobb kiegészítő. Bár ez inkább "ízlések és pofonok" érzést kelt bennem.


Nem tudom, hogy a barátod szereti-e az ilyen MMO szerepjátékokat. Általában ezzel a nagyon "komoly" játékosok játszanak. Tőle függ, hogy szereti-e a sorozatot. Szerintem ha szereti, akkor szándékosan nem játszik vele. Ez a sorozat komoly pénztárcát igényel, mert ha megveszed a Mists of Pandaria-t, meg kell venned hozzá az alapjátékot (World of Warcraft) és az előző 3 kiegészítőjét (Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm). Tehát ha játszható állapotba akarod hozni ezt a játékot akkor összesen 20-23 ezer forintot kell rá szánnod, hogy 2 hónapig játszhasson.


Én nem tudnám javasolni. Ha mindenképp pc játékban gondolkozol, akkor időtállóbb szórakozás lehet:


Battlefield 3

Battlefield 4

Assassin's Creed 3

Assassin's Creed 4: Black flag

Bioshock Infinite

Batman Arhkam Origins

Saints Row 4

Far Cry 3


Ezek szintén ismert és szórakoztató játékok, de ha valamit ki tudsz deríteni a barátod ízléséről és megosztod, akkor talán tudok ajánlani konkrét játékot is. :)

2013. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!