Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vannak külön a multikban...

Miért vannak külön a multikban a konzolosok?

Figyelt kérdés
Vagyis úgy értem, hogy az Xboxosok és a PS-esek külön vannak, holott előnyhöz nem juthatnak, mert nem különbözik sokban a kontroller.
2013. nov. 28. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan egymás utálása, mint a Pepsi vagy a Cola. A PS-esek nem találják elég eredetinek az Xboxosokat, mert a PS régebbi, az Xbox a Micosoft mocskolmánya.
2013. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét konzol rendelkezésemre áll,nincs utálat én játszani szeretek kompromisszumok nélkül.

A csóró fanbojok utálkoznak,mert csak az egyik konzolra telik.

Felesleges gyűlölködni,hisz a célja mindenkinek a játék,kikapcsolódás,hogy milyen eszközön az már másodlagos.

2013. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Végülis igaz. Mindkettő teljesen használható. Nekem xBoxom volt először, játszottam vele, ismerkedtem akkor a konzolokkal, de nem használtan, ezért eladtam. A GTA V miatt újra kellett egyet venni, így most PS3-at vettem. Azt is szeretem. Engem nagyon nem érdekel, hogy mi van, talán az ingyenes ps+os játékok miatt tetszik a ps3, bár xboxon nem próbáltam ki a netet valamiért, mikor megvolt a box, akkor sem néztem meg a store-t.
2013. nov. 28. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Volt szerencsém mindkettőhöz, de a PS jobban bejön. Nem mintha többet tudna, v hasonló, jobban tetszik maga a konzol formája, meg a kontrolleré is. Viszont a négyesről amiket láttam, fúj.
2013. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző. Elírtam, nem kettes, az első voltam. Bocs.
2013. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem először az Xbox kontrollere tetszett, a PS-ét talán a design alapján nem szerettem. Viszont most megkedveltem és jobban kézreáll, mint az Xbox-é, bár szerintem nem sokban tér el. A 4-é tetszik, de csúnyának néz ki így elsőre. Talán majd az évek során meg lehet szeretni azt is, csak most még szokatlan.
2013. nov. 28. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!