Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a jobb...

NZotyi97 kérdése:

Szerintetek melyik a jobb tank? Brit nehéz tank FV215b vs amerikai nehéz tank T110E5 vs amerikai nehéz tank T57 Heavy.

Figyelt kérdés
És ha valaki ért a mod pack-hez akkor itt az e-mail címem mert én nem értek hozzá és lenne néhány problémám. zo.lika1997@indamail.hu

2013. nov. 30. 14:49
 1/3 anonim válasza:
23%
T57 heavy. Nálam az amcsik a kedvencek. Én azért ajánlom mert 4-et lő egymás után övé 10-es szinten a leggyorsab (nehéz) tanktorony, és oszcillálós. Remélem segítettem. (am. én itt a 7es szinten tartok;))
2013. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Basshunter5000 ***** válasza:
fv215b
2014. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

FV215b: Gyors és pontos löveg, sok élet erős toronypáncél. Hátsó tornyos kialakítása egyben előny és hátrány is. Nagyon jól lehet vele sidescrape harcmodor űzni mert relatíve kicsit kell csak kibújni. Ez a hátsó tornyos elrendezés előnye. Azonban mivel a motorja elöl van könnyen sérül. Mozgékonysága sem nagy szám bár egy Maushoz képest nyilván jobb.


T110E5: Kiváló frontpáncél és toronypáncél (bár a nagy kupola elég gyenge rész), relatíve jó mozgékonyság, lövege is megfelel a céljának. Amcsi tank révén nagyon jó arra, hogy a test elrejtésével és csak a torony mutatásával sok lövést felfogjon, de a kupola sokat tud rontani ezen. Én a három közül ezt választanám, de persze kinek mi.


T57: Na ez egy totál más stílust igényel több szempontból is. Revolvertár, billenőtorony és szinte 0 páncél. Tűzereje nagyon jó. Ugyan az a löveg mint az E5-ön, de 4-es tárból lő 2 másodpercenként. A 25mp-es újratöltés sem sok ekkora kalibernél, de ha nincs fedezék vagy fedezet akkor nagy baj tud lenni. Sebzés/perc aránya nagyon jó. Páncélzatát szinte bárhol át lehet lőni, de azért ha valaki lebecsüli és csak úgy hasra ütéssel rálő akkor bizony tud pattintani. Mozgékonysága jó, de pl a szintén táras AMX 50b ebben jobb. Alapvetően szerintem egy óvatosabb harcmodor kell hozzá. Olyan mint egy nagy tűzerővel bíró lassabb közepes tank.

2014. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!