Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tútok nekm a metin 2 höz...

Toth hegyies istván kérdése:

Tútok nekm a metin 2 höz hasonlo játékot mondani csak singlébe ere a gépre 18 amd proci 128 videokártya 512 ddr 1 ramm és single playerba mondjatok?

Figyelt kérdés
játék

2013. dec. 2. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
nem. neked elsosorban magyarul irni kene megtanulni, utana szamitogephez nyuln.
2013. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szinvonal van:


A kérdésre írt válasz: Tútok nekm a metin 2 höz hasonlo játékot mondani csak singlébe ere a gépre 18 amd proci 128 videokártya 512 ddr 1 ramm és single playerba mondjatok?

"nem. neked elsosorban magyarul irni kene megtanulni, utana szamitogephez nyuln."

Az üzenet témája: asd

Az üzenet szövege: te huje gyerek ne oktasál engemet ki te kutya meg veszlek kilora te faszopo játék nevet kértem nem pedig oktatást tudomásom szerinz ez egy kérdés fel tévö oldal hogy segitséget lehetsen kérnio te meg segitség nyujtás hejt oktac ki te nyomorult hol laksz ird meg és meg látod hogy az embereim kitörik a nyakadat te láma boot g... !!!!!!!!!!!

2013. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

9 évesen neked nem mmorpg-vel kellene játszani hanem az iskolában írni megtanulni.


A szüleid büszkék lehetnek rád...

2013. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy maradj csak a metin2-nél. Az a debil játék pont neked való.
2013. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nah nekem is vissza válaszolt levélbe, mégpedig ezt:


anyad nak valo te kutya szerin ted én nemtudok hejsen irni te kutya g*ci én neten nem fogog hejesen irni ugy irok ahogy én akarok most ez egy segitö oldal vagy oktatási oldal ?:?:?:?

------------------

Kedves kérdező, nem fogod fel hogy ezzel csak magadat minősíted le?

Ha normálisan válaszolnál vissza, meg alapból normálisan tetted volna fel a kérdést szívesen mondtam volna a mt2-höz hasonló játékokat. De így.....

2013. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elnézést kérek mindekitöl remélem elfogadjátok a bocsánat kérésemet mert én biletyüvel nem tudok hejesen irni enyi az egész de remélem hogy megtutok nekem bocsátani !!!!!!! és ha kérhetem akor kaphatnák egy két játék nevt de ha lehetséges akor szinglébe is lehetsem jácani
2013. dec. 5. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!