Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok valami jó mmorpg-t...

Tudnátok valami jó mmorpg-t ajánlani?

Figyelt kérdés
Wow,Gw2 kilőve. Örülnék ha freeket mondanátok.

2013. dec. 6. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Neverwinter

Ether Saga Odyssey

jól telített Minecraft szerver XD

Perfect World International

tört TERA

Everquest 2

Aion

2013. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Doome N válasza:

Szerintem tedd fel a Steam nevű progit (ha még nincs) ott találsz elég sok ingyenest.

Csak egy fiók kell aztán kereshetsz is.

Kategorizálva vannak ingyenesek ,akció szerep játékok

online több játékos (mmorpg) stb...

2013. dec. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tera már lassan 1 éve ingyenes. Jade Dynisty egy remek mmo, ha szereted a keleti vonalat. Beépített bot is van benne.
2013. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tera, Aion, LoL, Age of Wulin, Blade&Soul


Nekem most kapásból ezek ugrottak be.


Tera: Már egy éve ingyenes. Jól meg van csinálva. A bal-jobb kattintás egyénisége nagyon tetszik. Bal katt támadás, jobb katt védekezés. A warry jobb kattra hátraugrik, a lancer meg előre teszi a pajzsát. Kevés ilyen mmo van, és ez nekem nagyon tetszett benne :)


Aion: Ez eléggé átlagos, csak jól ki lett dolgozva. Nagyon nem igazán lehet róla írni.


LoL: Én még nem játszottam vele, így nem tudom, hogy tényleg ingyenes-e. Osztálytársam játszik vele, de ő egy fityinget sem áldoz bele, és eredeti szerveren játszik, szóval gondolom ingyenes. (Ha már a játékosok azt mondják)


AoW: Keleti vonalon mozog, de a grafikája elnagyolt, kicsi a gépigénye, de még így is, az ajánlott gépigényen szaggat mint a fene, pedig a szerver félig sem volt megtöltve! Szóval alapjában jó játék lenne, de az indokolatlan lagg miatt nem annyira ajánlom. De ha szerencséd van és nem laggol, akkor viszont nagyon jó játékélményt biztosít.


Blade&Soul: Személyes kedvenc! :D Szintén távol-keleti vonatkoztatású. Koreai fejlesztés, szóval minőségi játék. A karaktertípusok átlagosak, de a skillek meglehetősen egyediek, És nem könnyű végigjátszani. Még a tapasztalt MMO-sok is (köztük én is, 10 év mmo tapasztalattal) hosszú idő alatt tudják csak kijátszani. A koreai verekedős filmeknek megfelelően a játékban is van egy kis non-grav. Tehát leugrik az épület tetejéről, és mint akit sínen húznak, szinte 30 méterrel odébb landol, közben tud harcolni a levegőben. Tehát vannak olyan elemek ami miatt "gagyinak" mondaná pár begyöpösödött WoW mániás, de egyébként pont ezek miatt a kis egyéni vonások miatt annyira élvezetes! Próbáld ki!


Egyébként nem tudom mért zártad ki a WoW-ot. Tauri szerveren továbbra is ingyenes. Magát a WoW-ot le lehet tölteni ingyenesen szinte minden torrent oldalról (csak a gyorsaság kedvéért) és utána pedig simán felmész a taurira és ingyenes az egész.

2013. dec. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A League of Legends ingyenes, egyedül a skineket lehet csak rendes pénzért venni.


MMORPG-nek nem nevezném, mivel max 5 vs 5 map van benne, 10 ember meg nem masszív népmennyiség 1 pályán :)

2013. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!