Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik ez a régi Sonic játék?

Melyik ez a régi Sonic játék?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Vv6Im2Y35N0


Ez nem az, csak hasonló.


Régen játszottam Sega játékon ezzel, ott is halak és darazsak voltak. A pályák végén mindig volt egy tábla, amit el kellett fordítani, és így fejezett be Sonic egy pályát. Az ellenségek után mindig rá kelett ugrani egy tartályra, és csirkéket kellett kiszabadítani.


Egy ellenségre emlékszem, aki tengeralattjáróban volt, egy kúpszerűben, és rá kellett ugrani mindig a tetejére.


A grafikája jobb volt ennél, mint a videón szereplő.



2013. dec. 8. 02:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Ugyanígy voltak benne rákok is, amivel játszottam. A gépemet a tv-re lehetett kötni, és Sega volt ráírva. A játék egy fekete kazettán volt, amit az ajtajába felül kellett bedugni, ha ez segít valakinek.
2013. dec. 8. 02:36
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel a képen látható legalsóval játszottam azzal a játékkal: [link]
2013. dec. 8. 02:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a Sega MAster Systemre csak 2 Sonic játék készült és mivel te az elsőt linkelted, ezért gondolom a másodikat keresed a Sonic 2-t.
2013. dec. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végig kutattam az egész sonic sorozatot, miire rájöttem, hogy ez a konzol a sega master system volt, és erre teljesen más fajta sonic játékot írtak.
2013. dec. 8. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!