Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lejátszottam a Harry Potter...

Lejátszottam a Harry Potter és a félvér herceg pc játékot, és most már csak néhány címert kell még begyűjtenem. Mi lesz, ha begyűjtöm az összeset? Akkor mit fogok tudni csinálni azokkal?

Figyelt kérdés
PC játék, Harry Potter, Harry Potter és a félvér herceg, játék, számítógépes játék

2013. dec. 8. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Vállon veregetheted magad, más értelme nincs. Máskülönben annyira bonyolult a játék, hogy egy 5 évesnek okozhat max nehézséget. Sajna.
2013. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg elég béna játék volt, és azért is kérdeztem, hogy van-e még értelme a gyűjtésnek.
2013. dec. 8. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Megint én. Őszintén? Értelme nincs. Ha téged az szórakoztatna, akkor csináld meg, máskülönben inkább töltsd el hasznosabban az idődet.
2013. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bazsika20011215 válasza:
A játék végén nagyon ügyes vagy, de nem csinál semmit. Nagyon könnyű játék!
2013. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!