Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki aki jártas (veterán) a...

Valaki aki jártas (veterán) a League of Legendsben segítsen kérem lent elmagyarázom?

Figyelt kérdés
Szóval az a nagy helyzet hogy újra kell kezdenem mert euen nem lehet menni a lengyelek miatt sajnos. Szóval most kezdem az euw-es accom a kérdésem a következő lenne befolyásol az valamit az MMR-en ha én adok reportot vagy honort? A fordított esetet azt tudom de ha én adok azt nézi a rendszer vagy befolyásol a későbbiekben szóval adjak akinek úgy érzem vagy inkább hanyagoljam mert csak nekem lesz károm belőle a későbbiekben? elég furcsán tudtam meg fogalmazni ahogy sikerült szóval bocsi érte. köszi a válaszokat.
2013. dec. 11. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Akkor adj, ha úgy érzed, megérdemli. Ennyi, nem kell túlreagálni.


Am nem a lengyelekkel van a baj, hanem azzal, hogy sokan nem azon a szinten vannak, amit megérdemelnének. Hogy meri valaki megengedi például azt ,hogy először gamel egy championnal és rankeden próbálja ki? Vagy akik egyfolytában "i said first" "pick order" és egyéb ökörségeket nyomnak, mikor ez egy csapatjáték. A mentalitással van a baj, és hogy egyesek sookkal többre tartják magukat, meg csapaton kívülinek, mint amik.

2013. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos meg mid or feed vagy top or feed meg le afkol rankeden le afkol érted. találkotam olyan gyerekkel sajnos hogy azért kezdet el feedelni mert ő nemtud vagy nem szeret lentről lefel jönni rankeden tette ezt is szóval remélem nem lesz ilyen euwon meg hogy sose suppol az is már milyen nah jólvan nem is idegesítem magam ezen sajnos de ezt csinálják euen megyek euwra remélem jobb lesz köszönöm a választ.
2013. dec. 11. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
a call order szerintem elég jó dolog, ha mindketten midre akarunk menni, kapja az aki hamarabb beírja, el kell fogadni, rankeden ugyan-olyan hülyeség úgy játszani, hogy csak 1 lane-hez esetleg 1 champion-hoz értesz.
2013. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
call order leírni de hát akkor miért nem pick order ha valakinek lassú a gépe (nem új) sose tudja beírni hogy hova akar menni úgy is csak support marad mert mire ő beírja már meg volt first blood na mind1
2013. dec. 11. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:

De asok noob ennyit tud cska "mid" "top" és kész. Nem érdkeli, mikor azt kérdezed supportként, hogy ki az adc-je, vagy hogy esetleg a másik embernek jobb hőse lenen az adott lane-re, cserélni kellene ehelyet... Az már cska hab atortán, amikor beírja "ha support leszek, afk leszek" és hasonlók. Ma olyan játékaim voltak, hogy nem hittem el, hogy a társaim egyáltlaán lvl 30-asok rankeden. Nevetségesen bénák voltak, és cska flamelni tudtak.


Én tematikusan készültem a lol-ra, rnakedre meg főleg. nem váalsztottam olyan hőst, akivel nem tudok, próbáltma beszéltetni a társakat, lockbna is foylton írom ,hogy beszéljetek már ,emrt csapatjáték. De!


Semmi értelme. Annyira de annyria sok a low - és tényleg lowok. Azért is dühítő számomr,a mert én szívesen vagoyk support vagy jungler, de egyszerűen már a könyöökömön jön ki, hogy ha valaki meghal egy lanen, akkor a jungler hibája, ha noob az adc-d, akkor meg a supporté.

Agyhalál az egész rnaked, amíg el nem jutsz gold tetjére, vagy feljebb. Gold I-II alatt van az ELO hlel, nem bronzban.

2013. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen utolsó sajnos ez van én is elgondolkodtam rajta hogy veszik az accot vagy a búcsúban lövik 1 pálcikás bronzos 2 pálcikás silveres vagy adják nekik nem tudom olyan alap vető dologgal nincsenek tisztában 30-ason hogy az hihetelen. Meg igen ha meghal a support akkor az adc low ha meghal az adc akkor a support a jungleres az meg mindig hibás szóval...De ha ne talán tán az sem akkor tuti a topos volt a hibás. Meg nem írta hogy SS amikor 50x-er pingelt meg írta de nem volt ss arra fogja istenem... De az tette be a kaput amikor mid or feed ésrankeden support nem lesz sose meg hogy nem tud fentről lefelére játszani akkor a sírás kerülgetett de minek játszik akkor jólvan am .
2013. dec. 11. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Jajj az SS! Ahogy írtad, az ss... Miliószor többet ér két ping, mert ahrc közben, vagy amikor koncerntrálni kell, nem fogom a nyavajás ch

Tegnap este még kaptam pár csodát, köztük a "supp or feed" volt a legszebb.

De volt már oylan is, hogy cska isma normálban belockolt, és beírta "i don't play". Fantasztikus, köszönjük.


Egyébként a kedvenceim azok, amikor belemegyk 1v3-ba, és hasonlóba, ott állok nem messze, mondjuk Annie-vel - múltkor az volt -, rálövöm az lelenségre astunt, de olaf 5-0-val van feedelve, utána szétcsapja a társamat, erre jön az üzenet "Omh Annie, no help". Hát persze! Miért is nem vertme halálra Olafot a sebzésemmel, hiszen csak egy ulty volt rajta, ényleg nem két ütés vagoyk neki. És ez mennyiszer így van! De erre cska azt írom, hogy mondd el, hogy segítsek, és megteszem. De ilyenkor már nem jön felelet, mert noob!


Egyébként ha lockban valaki trollkodik, szemétkedik, és már durván csinálja - vagy hasonló, mint a "supp or feed", akkor érdemes csinálni egy screenshotot, és elküldeni egy kis kommenttel a supportnak. Én megcsináltam ,két választ is kaptam ,3-4 nap altt le lett tudva a dolog, foglalkoztak vele, és megkapta a gyerek a büntetést.

2013. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!