Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik csapattal legyek FIFA...

Melyik csapattal legyek FIFA 14-ben karriermódban? Kivel érdemes elkezdeni és igazolni játékosokat?

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 21:21
 1/6 ferenc3 válasza:

szerintem kezdjél a barcelonánál, aztán ha az rossz csapat akkor a - manchesternél, folytasd.DE amit átigazolni érdemes

azok (ha a barcelonánál játszol)wen runey és ameik tetszik neked,és (ha a manchesternél)akkor lionell messi,xavi,iniesta,stb.

tudom egy kicsit hibásan írok de kiolvashatók szerintem

2013. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

KÖszi a választ:D

Én inkább valami kisebb csapatra gondoltam, tudod hogy ne legyen könnyű hogy egyből van egy csomó pénz meg jó játékosok.

Úgy lenne az izgalmas hogy kevés pénzzel gyengébb minőségű játékosokkal felépíteni egy ütős csapatot:D

2013. dec. 13. 14:37
 3/6 Aron Lod válasza:
Hmm..Pedig eggyetértek. az 1-essel.
2013. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én a Marseille-vel kezdtem nemrég egyet és nagyon jó csapat lett. Igaz nincs sok pénz de el kell adni egykét játékost (kulcsjátékost) pl. Gignac és a helyére meg le lehet igazolni Jesé-t a Realból vagy én egyszer próbálgattam és eladtam Valbuena-t és a helyére vettem meg 1millió 200ezerért Neilton-t és a csatársorba később Gignac helyére Diego Costa-t az Athletico-tól. Nem nehéz csak jól kell ismerni 1-2 játékost de amúgy az orosz Zenit is jó vagy az Athletico Madrid pl.
2013. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!:))
2013. dec. 14. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így csináltam a 13-ban ahogy te szeretnéd.Én az Angol 4. ligás AFC Wimbledon-al voltam.Izgalmas volt.Főleg a PL es időszak.Mivel nem volt pénz igazolni minőségi játékosokat így csak az ifiben gondolkozhattam.4 szezon alatt jutottam el a PL-be és ott is kellett 2-3 szezon amíg biztos középmezőnyben tudhattam mindig a csapatot.Egyszer még ki is estem,de következő évben magabiztosan vissza is jutottam és megnyertem az FA kupát.


A FIFA14-ben már a Lazioval voltam.Három szezont le is nyomtam.Kétszer bajnok lettem egyszer pedig harmadik.Ja és egyszer sikerült megnyernem a BL-t is.


Most a HSP patch-el bevarázsoltam a Magyar I és II osztály és a Fradival vagyok.Idén nagyon jóra sikeredett a patch.Nincs az mint az előző részekben,hogy egy Paks EL döntőt játszik meg hasonló NBI-ben lehet nyerő csapatod,de nemzetközi porondon már megizzaszt jó pár csapat a selejtezők során.Csak ajánlani tudom. :)

2013. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!