Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most kezdtem el a wow-val...

Encsi :) kérdése:

Most kezdtem el a wow-val való játékot . Tudnátok tanácsokat adni, hogy hogy tudok vagy hol gyorsan goldot szerezni? És honnan tudok jó cuccokat szerezni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 10:46
 1/3 anonim válasza:

HA az eredetin játszol és megvetted, akkor olyan 20-as szintig csak öld a szörnyeket, ez olyan 4/5/6 óra alatt megvan, aztán csak dungeon/instance-ban vegyél részt ( nem tudom pontosan mi is ezeknek a neve, de egy bizonyos szintnél ki fogja írni, hogy nyomd meg az XY billentyűzetgombot, hogy belépj ezekbe. )

Én régen játszottam, de szerintem sok arany nem kell kis szinten, amire eléred a max. szintet, lényegében csak akkor kezdődik a játék.

2013. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csak a quest szálakat csináldd végig, Így a sztorija is előrehalad és sokkal több xp-t és pénzt kapsz, mintha csak ölnéd a szörnyeket. (Nem tudom, hogy az előttem válaszoló mit szívott, de nagyon nem éri meg csak úgy elmenni farmolgatni a szörnyeket, csak ha quest mondja.)
2013. dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2013. dec. 15. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!