Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb? Need for...

Melyik a legjobb? Need for Speed: Undercover/The Run/Hot pursuit?

Figyelt kérdés
sztori,grafika,vagy személyes vélemények

2013. dec. 20. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

A három közül nekem a The run jöttt be a legjobban.

Jó pörgős storija volt.

2013. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Undercover elég szar, Hot Pursuit-nak szar az irányítása. Én is The Run-ra szavazok, már többször kitoltam.
2013. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat :)
2013. dec. 21. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Undercover: tuning, újfajta versenyek, remek sztori.

The Run: rövid játékidő (max 3 óra), akció részek, változatos pályák, de nincs tuning.

Hot Pursuit: hosszú játékidő, rendőrrel és versenyzővel is lehet lenni, jó grafika, nincs tuning.

Szerintem a Hot Pursuit a legjobb ezek közül!!

2014. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Undercover: Az elcseszett ps2-s változat felújítása, viszonylag jó, de semmi érdekes... semmi story semmi újítás.

The Run: Borzasztóan rövid, egyszerű story és egy jó játékmenet. De mint mondtam ez nem egy olyan játék ami egy napnál tovább leköt és utána már csak néha veszed elő.

Hot Pursuit: Nagyon jó játék, tökéletes grafika, egyszerű, de tökéletes játékmódok valósághű irányítás és rengeteg autó. 20-as szintig kitolni a két félt sem túl rövid és még ott van a multiplayer... Az én személyes kedvencem, ÉS annak aki azt mondta, hogy szar az irányítás annak üzenem: 2-3 alkalommal körbemész a pályán szabad kóborlásba, használsz kéziféket és kiismered az autókat sokkal jobb. (mint pl.: Carbon ahol mindig belemész a falba, mert nem bír kanyarodni a kocsi :D)

2015. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!