Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani mmorpg...

Lsiens kérdése:

Tudnátok mondani mmorpg játékokat? (lent)

Figyelt kérdés

Nos, metin2, goa, ezek kilőve és a wow is mivel azt sokáig játszottam és még játszom is de kicsit unom. Szóval valami MMORPG játékot tudnátok mondani ami f2p és nagyon jó?

Gépigény nem lényeg.



2013. dec. 21. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Neverwinter: Free to play, MMORPG, szép grafika, jó effektek, nem monoton, változatos, és a harcrendszer is valami baromi jó.. tehát nem az hogy bal klikk az ellenségre, 1. 2. 3. gombot megnyomod, és megölöd, hanem rendesen E Q és az R billentyűn vannak a skillek, shifttel kitérsz ( minden kasztnál más, míg amíg a Trickster Rouge elbukfencezik az ütés elől, a Guardian Fighter feltartja a pajzsát, és védekezik... :D )na szerintem ennyi elég is, és ha szeretnél, írj rám privátban, és játszhatunk! :D
2013. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És van valami magyar szerver vagy vannak magyarok? És sokan játszanak vele? milyen az end content?
2013. dec. 21. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Star Wars Old Republic :D sztem egész jó kis game, f2p viszont vannak megkötések...
2013. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még :D
2013. dec. 21. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!