Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszik még valaki Stronghold...

Játszik még valaki Stronghold 2-vel?

Figyelt kérdés

Készítettem hozzá szinkronos magyarítást, és szeretném többetek véleményét arról, hogy milyen lett!

Itt található: [link]



2013. dec. 22. 08:58
 1/2 Csori96 ***** válasza:

Én nem játszok a játékkal, és még soha nem is játszottam, így véleményt se tudok mondani. Viszont azt tanácsolom, hogy írj a Magyarítások Portál szerkesztőinek, hogy elkészítetted a játék szinkronos magyarítását. Valószínűleg ki fogják hírezni, és ha szeretnéd, akkor a letöltések közé is bekerül. Így sokkal több emberhez eljutna.


Akinek írhatsz:

Panyi - [link]

RaveAir - [link]

Evin - [link]

Cyrus - [link]

2013. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aspikami ***** válasza:
Ezt bárki meg tudja csinálni:) Szimplán kimásoltad a magyar nyelvű hangfájlokat a Crusaderből. Ezt én is csináltam már a Strongholddal és a Crusader Extremmel is. Kezdtem reménykedni, hogy hátha tényleg egy egyedi szinkron,de ezt bárki, akiben van egy kis kreativitás meg tudja csinálni :) Viszont akiben nincs biztos nagyra értékelik majd.
2013. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!