Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Call of Duty-t vegyem meg?

Melyik Call of Duty-t vegyem meg?

Figyelt kérdés
Valamelyiket megszeretném venni, de nem igazán tudok dönteni. Melyiken játszanak sokan? A Ghost az még drága nekem ezért előbbikből szeretnék egyet. MW2,MW3,Bo1,Bo2 Melyiket ajánljátok?..........(vagy jobban járnék egy battlefield 3-mal?)

2013. dec. 27. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

MW1, MW2, vagy valamelyik BO

BF3-mal sem jársz rosszul

a Ghosts egy kalap szar

2013. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

MW3 kva jó lett (bár mindegyik az). Szimpátia alapján válassz. Ghosts-ot csak ajánlani tudom. Nem fogod megbánni, ha lesz rá keret.


bf3-mat kétszer is telepítettem (eredeti origin-es), de le is töröltem az első kültedés után. Gondoltam, másodjára jobban megtetszik, de nem. Borzalom az a játék. Multizni nem multizok, a single meg pocsék.

2013. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, hogy-hogy nem multizol? :) az a két játék erőssége
2013. dec. 27. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Ghost vagy Bo2 között dönts. A Ghost singleplayere szerintem sokkal jobb a multi az kb ugyanaz mind 2 nél, a Black ops2 ben nagyon jo a zombi mod , ghostba meg ugyanez van csak zombik helyett ilyen szörnyek vagy nem is tudom mik jönnek helyette :D mw 1 és 2 vagy black ops 1 et simán lel lehet tölteni és lehet törten is multizni, ha érdekel nosteam.ro
2013. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ghosts-ot vedd,nem fogod meg bánni,csak a sok bf fan mondja,hogy ne.

A multija meg kb ugyanaz Mw2 óta,nyilván nem teljesen,csak a stílusában.

Jó módok vannak benne,stbstb,cod4 a legjobb multiplayerben,de egyébként faszás:)

A single player meg egyenesen király!

Bf nekem sem tetszett,három pálya után meg untam,jó a grafika jó,de a játék...

Remélem segítettem,majd azért írd meg,hogy melyiket vetted meg.

13k körül van a ghosts.

2013. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előző vagyok,egyébként mostmár szerintem nehézségek nélkül tudod a többit játszani multin is (cracked-en)legalábbis mw2-3 biztosan.
2013. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hagy térjek rá kicsit a single player-re,a ghosts abban is nyer,ez 100%,nem sok,5-6 óra a gameplay úgy,hogy nem siettem,de nekem király volt az az 5-6 óra.
2013. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!