Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nfs: Rivals Nem tudom sehogyse...

Nfs: Rivals Nem tudom sehogyse működésbe hozni a kormányt! Ismer valaki erre valami működő megoldást? Kormány típus: Logitech formula force ex

Figyelt kérdés

A nfs: Rivals elvileg nem támogat kormányt, de olyasmire akadtam, hogy az x360ce emulátor segítségével megold6ó lenne, de szinte semmit sem változtat.

A kormányt alapból érzékeli, de úgy kezeli, mintha x-box joystik lenne és a gáz működik, de a kormányzásnál csak a kamerát forgatja és össze vissza vannak a gombok. Ha legalább ezeket a gombokat meg lehetne cserélni már jó lenne.


ilyenre is akadtam, de nem nagyon értem XD

[link]



2013. dec. 27. 15:56
 1/2 A kérdező kommentje:
azóta kiderült, hogy ez az emulátor minden játékkal rendesen működik csak ezzel a szarral nem...
2013. dec. 28. 12:52
 2/2 GregorMann válasza:
Nekem is pontosan ugyan ez a problémám, és örülnék ha születne rá megoldás minél hamarabb. Én is olvastam róla, hogy az NFS Rivals nem támogat ilyen kiegészítőket, de egyrészt ezt még a megjelenése előtt írták, másrészt pedig semmi értelme annak, hogy ne lehessen kormánnyal játszani ezt a játékot. Ugyan ezzel a Logitech Formula Force EX-szel működött a Hot Pursuit és a Most Wanted (2012) is. Ezt az XBox-os konzol pedig... semmi keresnivalója egy PC-s játékban.
2014. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!