Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani Sims 3 kódokat?...

Tudtok mondani Sims 3 kódokat? Pl. :öregedés kikapcsolása, halhatatlanság stb.

Figyelt kérdés
A Sims 3 összes kiegészítője megvan de nem úgy hogy megvettük hanem hogy letöltöttük és szükségem lenne pár kódra föleg olyanra ami add simpointot mert nekem 0 van :( (már regisztráltam az orgin-ra)

#Sims3.kódok
2013. dec. 27. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

"Fontos tudnod, hogy a kódok nem mindig célra vezetőek. Azon kívül, hogy rontják a játékélményt, előfordulhat, hogy valamit sikerül velük elszúrnod."



[link]

2013. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi tudom hogy rontják a játék élményt de azért jó lenne egy simpoint csináló kód
2013. dec. 27. 18:52
 3/6 Apocalypse. ***** válasza:
Simpointot soha az életbe nem fogsz csalással szerezni.
2013. dec. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Az öregedést más módon is ki tudod kapcsolni...a menüben van egy beállítások "rész" és ha arra rákattintasz akkor felül egy sorban láthatsz ikonokat....lesz egy olyan, hogy maga a sims-ből az a kristály/gyémánt jel sok sok csavar serűséggel....ott lesznek azok, hogy beállíthatod, hogy mennyi "simnapot" élhessen simed (csecsemőtől idősig) és még az is ott lesz, hogy öregedés kikapcsolása vagy öregedés engedélyezése. Ott váltogathatod, de azt is be tudod állítani, hogy több napig éljenek. Ha csak azt állítod be, hogy több napig éljenek akkor azt is megszabhatod, hogy a csecsemő korszak hány "simnapig" tartson...ez által növeled életük hosszúságát.
2014. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

írd be hogy testingcheatsenabled true,és a SHIFT billentyű lenyomásával egyidőben kattints a simre.

(de utána mindenképp kapcsold majd ki a kódot:ugy hogy true helyett false-t irsz!)

2014. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ott vagy az oldalon akkor menj a letöltések menübe és ott töltsd le a CheatLand3640-et.(a legfelső)


Nyugi nem vírusos.Én már 1000x leszedtem és soha nem kaptam be tőle semmit.

2014. márc. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!