Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baj? Amikor a sims...

Mi lehet a baj? Amikor a sims 3-mal játszom akkor mindig amikor menteni akarok 12-es kód üzenet jön illetve a játék egy csomószor kidob és azt írja ki hogy a sims 3 működése leállt.

Figyelt kérdés

Karácsonyra megkaptam a többi kiegészítőhöz a luxuslakást és az évszakokat. Fel is raktam mind a kettőt. Azóta amióta ezekkel együtt játszom mentésnél mindig 12-es hibakód üzenet jön (bár ez már az új kiegészítők előtt is probléma volt) a másik probléma hogy a játék állandóan kidob.


Utána olyanokat ír ki a gép hogy a sims 3 működése leállt meg a windows megoldást keres a problémára.

Ha valaki tudna segíteni nagyon hálás lennék.

Előre is köszi :))



2013. dec. 29. 13:51
 1/6 anonim válasza:
Nekkem is ez a baj mindig ezt csinája.De találtam egy megoldást. Vedd le a gafikát alacsonyra és még mindent! És ha még tóvábbra is ki irja akkor sajnos nem tudok segíteni!
2013. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos hogy emiatt a játék minőségén rontani akarok...
2013. dec. 29. 18:01
 3/6 anonim válasza:
Szia! Nekem megvan az összes része és általában akkor írja ki, amikor valami "nem támogatott" egyedi tartalmat telepítek.
2013. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Egy lány *-* válasza:
Szia nekem is mindig ezt írta ki :-). Én azt a megoldást találtam ha kiírja mentésnél a 12-es hibakódot vedd le a teljes képernyőt és úgy próbáld menteni! Nekem ez be szokott jönni ;-)
2013. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2013. dec. 30. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:

12-es és 13-as hiba: A Saves mappában a .bad kiterjesztésű file-t ki kell törölni, ha van .backup kiterjesztésű file, azt át kell írni .sims3 kiterjesztésűre, és akkor ott lesz az utolsó mentés. Ha nincs .backup file (ami ezeknél a hibakódoknál gyakran előfordul), akkor az ezelőtti mentéssel kell tovább játszani, és a backup file-t a játék újragenerálja a következő indításnál. A hiba elkerülése érdekében állítsuk meg a játékot mentés előtt, valamint gyakran, legalább 30-40 percenként mentsünk, ne legyen a Simek eszköztárában, hűtőjében és könyvesszekrényében túl sok holmi, ahol menteni akarunk, mert minél nagyobb tartalmat kell elmentenie a játéknak, annál valószínűbb ez a hiba.

Érdemes az előző pontban ismertetett Crash Log Analyzer programot is megnézni.


[link]

2013. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!