Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A párom megnézte a telefonomat...

A párom megnézte a telefonomat amiben benne volt egy csomó üzenet aamit az egyik kollegám írt. Iszonyú nagy balhét rendezett és azóta nem enged sehová. Most vagyok három hónapos terhes ezért nem akarok idegeskedni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 08:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj és ne menj sehova. Boldog babavárást!
2013. aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:

Mi volt benne annyira rossz amiért kiakadt?

Gondolom nem egy hogy vagy, milyen a baba várás üzenet miatt bukhatott ki ennyire!


Szóval ha kiírsz egy kérdést akkor elmondhatod hogy miről is van szó pontosan!

2013. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Megkérdezte, hogy nem e találkoznék vele, én erre írtam, hogy már ágyban vagyok. Megkérdeztem hogy van és ennyi.
2013. aug. 19. 08:59
 4/26 anonim ***** válasza:
10%
Dobnam a pasit meg ha babat varok akkor is. Hogy jon ahhoz,hogy megnezze az uzeneteidet??? Nem bizik benned es nyomoz utannad! Es o van felhaborodva? Ne idegeskedj, de en a helyedben nem lennek egy ilyen ferfi mellett,aki megalaz egy not,aki raadasul varandos.
2013. aug. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
14%
A párod egy túlérzékeny parazita, én egy ilyennek nem szülnék. Legjobb megoldás az abortusz lehet.
2013. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok egyedül maradni a gyerekkel. Jött egy üzenet és én pont fürödtem ezért nézte meg a telefonomat.
2013. aug. 19. 09:08
 7/26 anonim válasza:
73%
Esetleg ha nem flörtölnél, nem lenne baj...
2013. aug. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

Jó kis válasz: épp ágyban vagyok:))

Legalább azt írtad volna, hogy hogy feltételezel ilyet rólam férjezetten, meg várandósan?

Én meg a kollégádat ítélem el, hogy ilyennel zaklat. Bár lehet, hogy van alapja.

A férjedet nem ítélem el, mert lehet, hogy eddig vakon bízott benned. Ezután nem fog.

De nem tiltanálak el a kijárástól. Sőt, kinyitnám az ajtót, hogy bármikor elmehetsz. Talán elgondolkodnál, hogy ez a flört ideje-e, amikor a párod gyermekét hordod.

2013. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Tehat a ferfi szemet mocsok, amiért megnézi a no üzeneteit, ellenben a nőnek joga van hozza....
2013. aug. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Az volt a válasz, hogy "ágyban vagyok". Tehát szeretnék én veled találkozni, de már túl körülményes lenne. Egyébként akkor pont nem szerettél volna, de ezt nem voltál hajlandó közölni vele, mert legközelebb, meg szeretnél.


Olvastam a korábbiakat: "dobnám a pasit". Igazatok van!!!

A mocskos férgei! Hogy jönnek ahhoz, hogy beleszóljanak a szerelmi életetekbe! Aki flörtöl, had flörtöljön! (ha nem pasi). Neki az a dóga', hogy apa legyen pénzt hozzon, meg kedves legyen! A többi meg nem rá tartozik!

2013. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!