Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt valaki, aki még...

SKillEr96 kérdése:

Van itt valaki, aki még játszik a Gothic 3-mal?

Figyelt kérdés
Két-három éve még nagyban játszottam vele, de vagy 8-szor minimum elkezdtem és ki is játszottam már kb. 4-szer, máguson kívül (ha a hadimágus nem számít) mindennel, és én eddig az íjászt szerettem a legjobban. Több HP-m volt vele (868 , ha jól emlékszem), mint a harcosomnak. Azon gondolkozom, hogy újra elkezdem. Valaki játszik még vele manapság, és kinek hogy tetszik/tetszett? Nekem örök favoritom marad, bármiikor elő tudnám venni még egy kis játékra. És ti?

2013. dec. 30. 13:48
 1/5 Egy ork ***** válasza:
Nekem a Gothic, és a Gothic II jobban bejött. Ha gondolod, próbáld ki! :)
2013. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gothic II-t kijátszottam kétszer, és tény ami tény, kiegyensúlyozottabb volt olyan szempontból, hogy nehezebb volt sokkal a szintlépés, de észre is vetted a karin, mivel ugye ott 20-22 szint már jó, Gothic 3-ban meg 60-70-esen kezdesz tényleg über lenni. :) De a Gothic II is hatalmas játék. Az első résszel még nem játszottam.
2014. jan. 1. 16:33
 3/5 Egy ork ***** válasza:

Nem túl irányításorientált, de könnyű megszokni. Hamar kijátszható, ha az ember ismer bizonyos trükköket/bugokat.


-ha esés közben oldalazol, nem lesz semmi bajod tőle.

-ha permamens italt iszol, és közbe támad valami téged, akkor a bónusz hozzáadódik a karakterhez, és az ital is megmarad, és ez használható, amíg támad valami

-ha nem engednek be valahova, ránts kardot, menj túl az őrökön, és tedd el


valamint van egy bug, ami akaratlanul került be, és ha nem ismered, a 4. fejezetig jutsz csak.

-Baal Lukor nem megy el a találkozási pontra (4 oszlop között az ork temetőben), ha állattá változol, ki akar nyírni, és megy utánad, menj be a 4oszlop közé, és változz vissza


Ennyiből már ki tudod játszani! :)

2014. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd megpróbálom!
2014. jan. 3. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

A Gothic egy alapjáték

A Gothic II az igényes RPG-k Tupac-ja (igen, a bug-jaival együtt)

A Gothic III lehetett volna egy nagyon-nagyon jó játék, de a ritka szar harcrendszer és az a rengeteg bug és programhiba annyira tönkrevágja

és a karakter személyisége nagyon-nagyon sablonos

2014. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!