Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy kis gondom akadt a Sacred...

Egy kis gondom akadt a Sacred nevezetű játékban. Van valaki, aki ért hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy eredeti, boltban vett Sacred Gold-om van, de van egy kis fennakadás vele. Az egyik probléma az, hogy nem működik a Battle Fog, ha a Dark Elf-fel vagyok. Persze, a főszörnyeknél, vagy főnököknél alapból nem működik, ezt tudom, de sima szörnyeknél sem. Nem tudom mi lehet a gond vele, szerettem vele szórakozni, és nem vártam volna ezt egy eredeti játéknál.

A másik probléma pedig az, hogy ha elvégeztem a sivatagi küldetést és visszamegyek a füves térségekre, ott is megjelennek a csontvázak, zombik és múmiák, amiktől a hideg ráz, és régen ez sem történt meg.

Arról nem is beszélve, hogy a faluból az emberek eltűntek, csak azok maradtak, akiknek küldetéseik vannak.....

Amikor azt mondtam, régen, arra gondoltam, hogy 2006-ban, még az eredeti (csak Sacred) kölcsönkért CD-vel játszottam, talán az még kalózjáték is volt, és ott nem voltak ilyen fennakadások.

Mit javasoltok? Szerezzek meg én is inkább egy kalóz verziót? De hát hogy lehet, hogy az eredeti CD-ben ekkora hibák vannak? Vagy az egész az Underworld miatt van?

Előre is köszönöm a válaszokat!!!!!!


2013. dec. 31. 08:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!