Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 1 + összes kiegészitő....

Sims 1 + összes kiegészitő. Hogy lehet állatot venni/ szerezni?

Figyelt kérdés
Megvan a sims 1 + az összes kiegészitő. A gond csak az, hogz nem tudom hogy kell beszerezni kutyát, macskát és más állatokat. Csak a szomszédból jönnek át de azok nem sajátok és nem is tudom irányitani őket.

2014. jan. 1. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésbe/állatörökbefogadóba kell menni, azt hiszem Old Town a taxival...
2014. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Telefon: utazás- Old Town ha jól tudom, majd keress olyat ahol mancs (vagyis állatot lehet venni) van... Menj rá az állatra, attól függ hogy macska vagy kutya akit szeretnél venni, és ott nem a simogatás hanem a másik, majd válaszd ki a fajtát, majd Ok... Utána már csak nevet kell adni... Ja és a nemét is (Male-Fiú Female lány) :) remélem segíthettem :)
2014. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja és ha nem kutyát, macskát szeretnél, akkor a Berendezés módban a 3 pötty és ott az állat, és ott tudod kikeresni...
2014. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. megtaláltam :)
2014. jan. 7. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!