Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy kis kiegészí...

Hogyan tudnék egy kis kiegészítő pénzt szerezni, Budapesten? (Havonta néhány ezret. )

Figyelt kérdés

Pl. hallottam vérplazma-adásról, de sajnos nem felelek meg a kritériumoknak (épp a súlyhatáron vagyok). :( A fölösleges dolgaimat (CD-k, könyvek stb.) már eladtam, így nincs mit.


Van valakinek tippje, mit próbálhatnék még?


Néhány hónapja állást keresek, de ha összejönne valami, még akkor is jó lenne egy kis bevétel. (Jelenleg a szüleim tartanak el, de már nagyon kínosnak érzem, mert ők is alig tudnak kijönni abból a kevésből, így aztán teljesen szeretnék függetlenedni tőlük, amint lehet.)


2013. máj. 14. 18:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!