Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti voltatok már konzolválasztá...

Ti voltatok már konzolválasztási krízisben?

Figyelt kérdés

Nagyon vacillálok PS3 és Xbox360 vásárlásán. Nem tudom eldönteni melyiket vegyem (igen, csak egyre van pénzem, de már ennek is nagyon örülök, sokáig gyűjtöttem). Nem akarom megbánni a bele vetett összeget.

Én nem kérlek meg titeket arra, hogy vitatkozzatok, melyik a jobb. Ilyen vitákat bárhol olvashatok. Arra lennék inkább kíváncsi, hogy aki szintén érzett már így, végül milyen konzolt vett és hogy érzi így utólag?

Jól döntött vagy dönthetett volna jobban is?

Ismerem jól az exkluzívokat, nem hoznak igazán lázba. Amelyik játékok nekem feltétlenül kellenek: Fifa14, GTA5, Diablo3 - ezek mind a kettőn játszhatók.

Mellesleg Sony TV-m van. Az sokat számít egyik-másik konzolnál?

Köszi mindent előre is, értelmes válaszokra zöldellek.

Buék!



2014. jan. 2. 19:19
 1/9 anonim válasza:

Én karácsonyra magamnak egy PS3-ast vettem. Nem bántam meg engem jobban izgatnak a ps exlúzivjai mint az xBoxnak. A konzolja a ps-nek jobban a verekedős játékoknak van tervezve (sokak szerint verekedésre jobb) A PS3-on alapból multizhatsz és használhatod a storet míg az xBoxon meg kell venni a GOLD tagságot hogy multizz. A ps3-al alapból lehet internetezni (Az xBoxon nem tudom hogy lehet-e) csak egy wifi kell hozzá ami mind a kettőben van alapból. A PS3 erősebb (jobbak az alkatrészek) míg az xBoxban roszabbak vannak mint a Ps-ben. Azt is nézd hogy a haverjaidnak melyik van meg hátha tudnak segíteni vagy esetleg egymással COOP-ozni.A PS3 menüje áttekinthető, egyszerű míg az xBox-é dizájnosabb és nehezebb.Ps3 PLUS=Kedvezmények a store-ban xBox GOLD tagság=tudsz multizni (bocsi ha kihagytam valamit az xBox GOLD előnyeiből abban nem vagyok nagyon okos).A PS3 inkább a nagy gamereknek van kifejlesztve.



Remélem Segíthettem :) És Boldog sikerekben gazdag konzolvásárlás kívánok számodra (És Boldog Új Évet is egyben)

2014. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

helló én mikor gondolkoztam melyik konzolt vegyem én legfőbbként a hack-elését vetem figyelembe meg a konzol árát

én az xbox 360 mellet döntöttem és nem bántam meg

de mondjuk én használtan vetem

2014. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még gyűjtenék és egy PS4-et vennék, elvileg mind a 3 játék ki fog jönni rá.
2014. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi reagálásokat, igazán jól estek ezek az őszinte válaszok.

#1 Xbox-os és PS-es haverom is van - ez meg is nehezíti a választást. Egyik az egyik konzol híve, a másik a másiké. Mindkettő jókat mond saját konzoljáról - éppen ezért kérdezem a ti véleményeteket, hogy mennyire vagytok megelégedve a sajátotokkal.

Az ingyenes PS multi jól hangzik (vagy ha mégis veszek PS+-t havonta kapok ingyen játékokat). Ez mindenképp a sony javára megy.

#2 Semmiképp sem szeretnék hack-eltetni.

#3 A PS4/X1 konzollal még lehet várni (szerintem!), ráér 3-4 év múlva, amikor már lesz rá sok (exkluzív) játék és (majdnem) minden hibája javítva lesz. A PS3/X360 játékokat addig bőven kiélvezem (van választék dögivel), amúgy is 2016 végéig jönnek ki rá játékok.


Szívesen várom még a véleményeteket, tapasztalataitokat.

2014. jan. 2. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
xbox 360! nagyon jó, nem tudom megunni és szép is és könnyen kezelhető is. én mindenképpen azt ajánlom. imerősömnek is az van és neki is nagyon tetszik
2014. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

én ugyanilyen dillemában voltam 3 hónapja végül xboxot vettem.

Psben engem csak az ingyen multi fogott meg a boxban pedig a flashelhetőség és a játékírás mert könnyű.Én a flashelés miatt vettem boxot.meg nekem a box kontrollerje sokkal jobban tetszett mint a psé kézre álóbb, játszottam a haveromnál a ps-en Assassin's Creed Brotherhoodot + GTA 4-et nekem az irányítás nehézkes volt, a boxnál rögtön megszoktam.

Meg azt is vedd figyelembe hogy a GTA 5 az boxon telepítős, szoval ha boxot veszel akkor csak 250GB-sat vegyél vagy ha 4GB-sat veszel hozzá kell raknod egy 16GB-s pendriveot a gta 5 telepítőjéhez, szóval így majdnem ugyanannyiba kerül a 4 GB-s is mint a 250-es.

Ennyit tudok felsorolni.Multit nem próbáltam egyik konzolon se így arról nem tok nyilatkozni.

2014. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg PS-em van. Ha nem érdekelnek az exkluzívok, nem akarsz flashelni akkor teljesen mindegy, hogy melyiket veszed. Nem járhatsz rosszul. Én a kontroller alapján vettem PS-t. Sokkal könnyebb nekem Fifázni azzal.

Ebben senki nem tud helyetted dönteni. Nem járhatsz rosszul!!! Ugyanolyanok a játékok mind a kettőn. Az xbox gyorsabban tölt, de ez elhanyagolható. A PS nem fagy annyiszor. SAJÁT TAPASZTALAT!

Egyik sem fog elromlani, egyik sem fog meghibásodni 3-4 évig. Majd írj, hogy mit választottál!

2014. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja, aztán az exkluzívok miatt PS3-t vettem
2014. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a segítségeteket, végül a PS3 mellett döntöttem.
2014. febr. 7. 11:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!