Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek egyedi mmorpg-ket...

Ismertek egyedi mmorpg-ket amik nem a többihez hasonló sablon alapján készült?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a sablon alatt azt értem,hogy nincsenek a szörnyek más játékokból lemásolva és nem a szokásos isten/istennő teremtette világos sztori van

Ez alapján hirtelen csak a Wizard101 jut az eszembe,de fizetős és gyerekes a grafikája(asszem 12es szintig ingyenes),de tudom,hogy van még két játék,ami teljesen más,mint a többi,de nem tudom már a nevüket,nem valami híresek és nehezen találtam rájuk régen,de azoknak szép grafikája volt

2014. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én értem mire gondol, asszem de sajnos énse tudok olyat ami gyökeresen el mert volna rugaszkodni a sémától, volt egy-egy próbálkozás, de végül mindig ugyanazt kapod.

Elég sokat WoW oztam próbáltam valami újat keresni, kipróbáltam az SWTOR -t, Riftet, Guild Wars 2 t de a végére mindegyik ugyanolyan lesz csak más körítéssel. Esetleg a Firefall ami kicsit másabb, de nekem ez a mese grafika nem igazán jött be... de legalább újítottak valamit.

2014. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen régen én is wow-oztam és azóta semmi olyat nem találtam ami nagyon eltérne tőle. :S
2014. jan. 4. 09:44
 4/5 anonim ***** válasza:
DC Universe Online.
2014. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

EvE Online, Air Rivals, World of Tanks (illetve a Warplanes is). Ezek egyediek.


Az EvE online elég híres, aki nem tudná, űrhajós csaták vannak, de nem olyan szar gagyi mint a darkorbit meg ilyenek.


Air Rivals-ban Geareket kell irányítanod. Ez is űrhajós, bár itt az űrhajó inkább olyan kis gép mint a Star Wars x-szárnyújai. 4 típus van. Egy regisztrációval hármat használhatsz. Nagyon jó.


World of Tanks-et szerintem nem kell ismertetnem, de az tény, hogy egyedi.


World of Warplanes, ugyanaz.

2014. jan. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!