Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a COD 8 MW3-t,...

Letöltöttem a COD 8 MW3-t, multiplayer módban játszok. A probléma az, hogy miután csatlakozok egy szerverre, nem tudom kiválasztani egyik custom class-om sem. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
vannak szerverek ahol meg van szabva hogy mivel mehetsz, azert nem elerheto a custom
2014. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azon a szerveren, amelyiken játszok elérhető, látom, hogy a többi játékos custom class-ben van, ráadásul több szervert próbáltam már.
2014. jan. 6. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor talan meg kis szintu vagy, ha jol emlekszem a custom 5os szint utan elerheto
2014. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szintem 80, a "PLAY" menüpontban be tudom állítani a custom class-eket, hogy melyik fegyver legyen benne stb..., de a játékban nem jelenik meg, nem tudom kiválasztani.
2014. jan. 6. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!