Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of Legends kit válasszak?

Leauge of Legends kit válasszak?

Figyelt kérdés
Nem tudok választani. Milyen karakter kéne nekem? (Szeretem Garent,Xin Zhao-t és még kezdő vagyok)

2014. jan. 5. 20:47
 1/4 anonim válasza:
Ha kezdő vagy akkor, free-ket próbálgasd és amelyik lane megtetszik arra vedd a championokat, legalábbis én így csinálom. Rúnákat pedig csak lvl20 után tier3-asokat vegyél.
2014. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2014. jan. 5. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

1. kommentelő !Tapasztalatlan!

Amúgy garen xin zhao hát ezek inkább off tankok akik ad-re és életre egyaránt gyúrnak. Malee közel harc és ad sek.

Szóóóóóóval neked ajánlom a 1.shent erős inkább csapatban erős de 1v1 kiállja a helyét!

2.dr.mundooo egy nagyon hp igénylő champ minden játékos kb 5000életet ad neki de emelet erős.

3.malphite nah azzal megtanulsz játszani akkor nagyon op leszel az egy nagyon erős elpusztíthatatlan kő.Igaz nem nagyon erős de szinte nem lehet megölni!

3.Riven off tankok közül személyes kedvencem.Igaz hogy nő de nagyon erős közepes hp közepes páncélzat de erős ereje van.

4.Zac Egy takony szörny minél több az élete annál magasabb lesz de emellett nagyon erős is lehet!

5.Darius iszonyú nehéz vele jó játszani de ha ilyeneket szeretsz pár hónap max és király leszel vele.Nagyon erős sok életű nagyon erős is emelet!


U.I : Ha nem tudod hogy egy championak mit vegyél akkor google írd be a champ nevét és guild pl:Riven guild

A legelső moba fire weboldal ott még egy csomót mutat onnan kedved szerint kinéz heted :D

2014. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2.kommentelő!Félig tapasztalatlan!

1.Darius szerintem egyáltalán nem nehéz, én szerintem ő elég könnyű és rohadt erős champion

2.Yasuo (na ő már nehéz) én most elkezdtem vele játszani, olyan volt, hogy eleinte 0/10-es statjaim voltak vele, de mostmár vannak 30/12-es statjaim szóval én őt ajánlom.

ha tényleg kezdő vagy és szereted a rangedeket akkor ashe-t ajánlom mert elég könnyű(max. az ultijával nehéz célozni egy kicsit)és nagyon erős adc.

Ahogy az előző kommentelő írta garen és xin zhao tényleg erős ha jól buildeled. van még persze egy csomó champ ami nagyon erős pl.:trynda,nasus heimerdinger.

2014. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!