Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tanuljak meg junlgle-zn...

Hogyan tanuljak meg junlgle-zni Leauge of Legends-ben?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem udyr és érdekel a jungle. Sajnos még kezdő vagyok és úgy érzem, hogy túl nagy felelősség.Kérlek segítsetek!

2014. jan. 5. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehezen :( Úgy a legjobb, ha ismerősökkel mész, akik toleránsak, mert sajnos a játékosok zöme nem az.


Én már nem LoL-ozok, csak figyelemmel kísérem, de akkor hagytam abba, mikor szerettem volna jungelbe menni, és egyszerűen olyan ellenségeskedés volt már akkor velem szemben, hogy teljesen kiakadtam. Próbáltam volna gankelni, de állt a tornya alatt full élettel a "csapattárs" míg én cc-ztem az ellenfelet, de sebezni nem nagyon tudtam, mert nem olyat vittem.


Irtottam a szörnyeket, erre betámad Lee Sin a saját jungelembe full hp-val, mikor nekem kb. a fele hiányzott, én szaladok a mides felé, hátha segít, de kb. lecarta. Ilyen emberek várnak segítséget "ganket". Pff.


Nehéz lesz, bírd türelemmel, hogy előfordulhat, hogy osztani fognak, vagy valamit elrontasz.

Ja és persze ha nem tudják tartani a vonalukat, akkor te leszel a hibás :) Meg a support of course.


https://www.youtube.com/watch?v=vwLd-Nweo1s


Kis kedvcsináló azért :)

2014. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Supportkodni szeretek és a 30-as ismerőseim dicsértek is, hogy kezdő létemre jól bírom :) sztem még várok 30-as szintig mert igy nem tudok össze állítani még masterit. És köszönöm ment a zöld pacsi :)
2014. jan. 7. 17:47
 3/3 savanyújóska ***** válasza:

Szerintem meg kezdd el mihamarabb, én 15-ös szinten kezdtem, és nyilván még mindig lófütty vagyok egy 30-ashoz képest (17), de legalább ismerni fogod a campeket, champokat, megtanulsz eggyel jól játszani (Udyr ráadásul pont nem a legegyszerűbbek közé tartozik). Gyakorolj botok ellen, ott megtanulod a campeket, útvonalakat, kipróbálhatod a builded. Így nem letolt gatyával mész majd élesben. (Életem első Rengarjával nemhogy beégtem, de ki kellett mennem topra, mert nagyon sokank nem tudnak solo topozni - én viszont nem nagyon topoztam, így nem annyira áll kézre az a lane.)


Hint: Respawnok 0:55-ök, kivéve a buffokat, ott 5:00, illetve dragon 6. 1:55-nél jönnek a buffok, 2:05-nél a többi camp. Útvonalakat pedig nézegethetsz, és variálni is lehet, az én standard útvonalam (Nocturne/Kayleal):

Blue(smite, segítenek) - wolves/wraith - wraith/wolves - ha gankelek red, egyébként golem - recall - eddigre összejön a spirit stone/madred - ha nem gankeltem red, wolves/wraith... és innentől pedig ahogy jön.

2014. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!