Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WOW-ban hol lehet megtanulni...

WOW-ban hol lehet megtanulni a gyors repülést?

Figyelt kérdés
Csak hobbi szinten játszom, nem sok mindenhez értek. Most értem el a 90-es szintet. A pandáknál vagyok és nem találom, hogy hol lehetne megtanulni itt is repülni. Ha középe, akkor oda hol tudok bemenni?

2014. jan. 6. 07:15
 1/6 Csiß ***** válasza:
"Középen" kell megtanulni.kb lvl83-as szinten kapsz egy küldit (amit a jelek szerint kihagytál: [link] Kun-Lai Summit-ben,hogy menj el a Temple of the White Tiger-hez.Ott folytatod a küldi sort,és elküld majd Vale of Eternal Blossoms-ba.Ott a frakciódnak megfelelő fővárosban lehet megtanulni.
2014. jan. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jan. 6. 11:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt egy darabig csiáltam, elakadtam és tovább álltam. De akkor próbálkozok vele.
2014. jan. 6. 11:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Sehogy se tudom megcsinálni. Már néztem a youtube-on, de túl erős nekem az ellenfél. A Celestial Experience-et kéne megcsinálnom. Így akkor nem is tudok továbblépni?
2014. jan. 6. 13:30
 5/6 Csiß ***** válasza:
Hogy a fenébe lehet túl erős az ellenfél? Valamit nem jól csinálsz.Esetleg ha ennyire nem megy,kérj meg egy ismerőst,hogy segítsen.A küldi nélkül nem lehet tovább menni.
2014. jan. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Már megoldódott! A férjem segített. Ő megbírta csinálni. Csak a annyi, hogy én lassan mozgok. Tehát a technikám sz*r. De majd belejövök.
2014. jan. 8. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!