Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends kapcsolati...

League of Legends kapcsolati problémaval mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

az a lényeg. be lépek a játékba, be irom az ID meg a Jelszo. de azt irja ki angolul. hogy nem tud kapcsolodni a szerverhez (probálkozás 1-2-3)

ez laptopon van. de ez még jo volt pár nappal ezelott

a számitogépen nincs semmi baj, ujra tette ma játékot.ugy is probáltam hogy a számitogéprol huzom át a laptopra. de ugy se jo. ugyan az. valakinem volt ijen? és hogy tudom meg csinálni? egyébbként ha a tuzfalat v hasonlo virus irtot irnatok. ki kapcsoltam mindent teljesen és ugy is meg probaltam de nem jo. a segitseget elore is koszonom


2014. jan. 8. 17:22
 1/1 A kérdező kommentje:

ja igen. miutan eltunt az ablak hogy nem tud kapcsolodni a szerverhez. ki jon 1 masik kis ablak. szoveget irva. 3 linkel

de elolvastam az egeszet es arrol szol h januar 4. en volt egy frissites es nem lehetett aszthiszem rankedozni es ezert kap minden jatekos aki elotte valo honapba be volt jelentkezve 350 RP

2014. jan. 8. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!