Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki játszik a Gyürük ura BFME...

Proog kérdése:

Aki játszik a Gyürük ura BFME 1-el és találkozott a jol ismert problémával hogykb 3és fél perc utána Defeat a semmiböl. Az talált már megoldáűst erre a problémára? A bunko emberek kiméljenek meg csak választ szeretnék kapni.

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 15:17
 1/1 Péter S. Zilagi válasza:

én már elég profi vagyok. na figyelj.

először fontos hogy legyen nyersanyagod, ezzel fizethetsz meg mindent. nyersanyagot bizonyos épületek termelnek

embereknél:farm

orkoknál:kohó, fűrészmalom

miután építettél egy két ilyen épületet, utána építsz barakkot vagy kaszárnyát. lényeg hogy az tudjon egységeket toborozni. én főleg közelharcosokkal harcolok. itt tudsz toborozni pár egységet. az egységeidet meg tudod erősíteni nehéz-páncéllal(ettől nagyobb lesz a védelmi erejük), meg kovácsolt pengékkel(ettől nagyobb lesz a sebzésük), illetve zászlóval(egy idő után újratermelődnek a katonák - egy egységben több katona van, kivéve a vasudvardi orkoknál a berzerker - így az is megéri). ilyen fejlesztéseket a gép csapatai ritkán alkalmaznak. ezzel nagy lesz a fölényed. emellett még rengeteg finomság van amiről most nem írtam. ha van valami kérdésed üzenj nyugodtan :)

2014. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!