Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismeritek Pewdiepiet? Szerinte...

Hubbera kérdése:

Ismeritek Pewdiepiet? Szerintem marhára szórakoztató, mások szerint roppantul idegesítő. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Sz_r, szerintem aki elmúlt 16 annak nem vicces.
2014. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
engem idegesít.
2014. jan. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekem sose jött át ez a Bro életérzés, így csak pár videót láttam tőle, amit ajánlottak.
2014. jan. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Mindenre rá játszik a youtube pénzelt idiótája szerintem egyáltalán nem vicces, inkább a nerd ő mérföldekre van tőle.
2014. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

PewDiePie szerintem egy irtó aranyos és vicces ember.

Imádom minden videóját, legyen gameplayt, fridays w/ PewDiePie, bármi.

Nem véletlenül van 20 millió feliratkozója, hihetetlen egy pasas. Teljesen megreformálta a YouTube-ot, és egyáltalán nem a pénzért csinálja. Azt hiszem egy Fridays with PewDiePie videóban mondta, hogy imádja ezt, hogy azt csinálhatja, amit szeret és hogy az emberek értékelik ezért.

És, nem szállt el magától. Gyűjtést szervezett nyáron, teljesen normális életet él a barátnőjével és rettentően közvetlen a rajongókkal.

Nagyon szeretem. Mindig mosolyra tud csalni az arcomra. :)

2014. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
egy részben igaza van az előzőnek DE te ha a Tube-tól isten tudja hány milliót kapnál nem adományoznál?? hogy jó színben tűnj fel?? dehogynem! a youtube megformálásáról meg annyit hogy rosszabb irányba nem is mehetne! amúgy is honnan tudod hogy igazat mond? az interneten bármit lehet állítani
2014. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Felix nem a pénzért kezdte és nem azért csinálja. Imádja ezt az egészet, már kölyökkora óta videó játék mániás, és amikor 25K feliratkozója volt és megkapta a YouTube partnership-et, megilletődve köszöngette és nem győzte mondani, mennyire örül, hogy végre azt csinálhatja, amit mindig is akart.

Miért is ment rossz irányba a Tube? Mert több a gameplay csatorna? Szerintem ez igenis jó dolog! Lehet, hogy sok az utánzó, de olyan kiváló személyiségek is felbukkantak így, hogy az eszméletlen. Beindult a YouTuberkedés, annyi embernek adnak önbizalmat és örömet ezek a videók, hogy az nem igaz. Engem például Pewds videói mindig fel tudnak vidítani.

Lehet utálni vagy szeretni, de bárki megmondhatja, hogy még mindig ugyanaz a svéd srác, aki volt pár évvel ezelőtt.

2014. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Ízlések és pofonok nekem igényes szórakoztatásra van szükségem neked meg neked meg nem :D :D :D
2014. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De minek kezdesz el személyeskedni? :)
2014. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nézhetetlen. Nem igazán értem, hogy mi tetszik benne az embereknek abban hogy üvöltözik össze vissza, dehát ízlések és pofonok.
2014. febr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!