Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismeritek Pewdiepiet? Szerinte...

Hubbera kérdése:

Ismeritek Pewdiepiet? Szerintem marhára szórakoztató, mások szerint roppantul idegesítő. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 18:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
Miért kell folyton a pénzéhességre fogni, bármi is történik? Azon bezzeg senki nem akad ki, ha Justin Bieber leköpi a rajongóit, mert PewDiePie képes volt gyűjtést szervezni, hogy 'jobb színben mutatkozzon'. :D Ezzel csak magatokat minősítitek, hogyha folyamatosan csak a pénzre gondoltok. Most komolyan. De nem csak Pewdsal csináljátok ezt, de még a Smoshsal is. Veszik az időt, energiát, hogy egy jó játékot összedobjanak, amit majd ingyen elérhetővé tesznek, de mindenkit mi köt le egyedül? Hogy 'volt pofájuk' adományozást szervezni. Már nem azért, de ezek az emberek a populációnak egy részét megmentették az öngyilkosságtól (minden második youtuber tumblr; nézzetek utána), és mindenki elkönyveli őket 'idiótáknak' mert parodizálják magukat, és képesek saját magukon nevetni. Gratulálok, de szerintem nem ők a pénzéhesek. ;)
2014. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 counter ***** válasza:
42%
pewdiepi vagy mia fsz egy hülye selejt
2014. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem pewdiepie igenis nézhető szerethető ember és ez a több mint 100 millió ember szerint is így van
2020. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sry nem olvastam az évet
2020. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!