Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szervert készítenék,...

Budaidavid777 kérdése:

Minecraft szervert készítenék, de nem sikerül. Mi a gond? Hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Hamachist készítenék,mert a netem,nem jó,letiltja a portokat.Már volt egy,az ment is,de most ezt adja ki:[INFO] Starting minecraft server version 1.2.5

[INFO] Loading properties

[INFO] Starting Minecraft server on 79.120.248.71:25565

[WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

[WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind

[WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

A szerver már nincs meg a gépemen,az új pedig ezt adja ki.A haveromnak is,neki nem hamachis volt.Hogyan lehet megoldani?



2014. jan. 11. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi itt a gond? Nem tudnak felcsatlakozni?

Jó IP-t írtak be?

Azt az IP-t használjátok ami a HAMACHI-n van a szerver hostnak

2014. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

" **** FAILED TO BIND TO PORT! "

"Perhaps a server is already running on that port? "

Magyarul valami már fut a 25565 porton...

2014. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Boti466 ***** válasza:
nem biztos hogy fut. nálam is volt régebben ilyen probléma de valahogy sikerült megcsinálni. szerintem a bukkit hibája, nem te rontottad el. addig kell piszkálni amíg jó nem lesz. legalábbis én ezt tettem :D
2014. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem,ez nem a bukkit hibája..Az a gond,hogy már volt az a hamachis szeróm,ami a 25565 porton futott,és azt úgy hagytam,és töröltem a szervert,de szerintem,csak szerintem azt ki kellett volna állítani az a 25565-t,vagy pedig az ipet.Nem tudom,lehet hogy csak vacak,fogalmam sincs...Azért hamachis,mert a netem,mint már említettem,letiltja a portokat,ezért nem lehet a saját ipemmel,csak hamachi ipével,vagy a netem ipjével,de úgy csak én tudok fellépni.
2014. jan. 12. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a hiba nem attól van, hogy volt valami szerver, egyszerűen valami program nem biztos hogy minecraft már fut a 25565 porton. server.properties fájlban írd át a portot valami másra és azzal próbáld meg.
2014. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ez az alső szerverem ami...Minecraft!Nem is volt más játéknak szervere az én gépemen...
2014. jan. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!