Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Pc-s játékok támogatják...

Melyik Pc-s játékok támogatják biztosan a gamepad-ot?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy melyek azok a számítógépes játékok, amelyek tutira támogatják a gamepad-ot? Trust márkájú van nekem és pár játékkal már befürödtem sajnos, ezért kizárólag olyanokat akarok beszerezni, amelyek támogatják a kontrollert. Valamiért jobban szeretek azzal játszani, mint billentyűzet és egér kombóval. Légyszi értelmes választ adjatok és ne olyanokat, hogy akkor húzzak és vegyek X-box-ot és Play-t. Köszi előre is! 29/F

2014. jan. 19. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha Xbox-ot nem is, de legegyszerűbb és legkényelmesebb megoldásként egy Xbox gamepad beszerzését tudom javasolni, az a standard a modern PC-s játékok esetében, a legtöbb játék bármiféle beállítás nélkül, azonnal megy vele. Ezek pl. biztosan:


[link]


Ha nagyon nem akarsz költeni rá, akkor megpróbálhatod e leírás alapján beállítani, hogy a gamepad-ed X360-as kontrollerként viselkedjen:


[link]

2014. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez eddig a leghasznosabb válasz ebben a témában! :) Nagyon köszönöm! :)
2014. jan. 20. 11:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Még egy dologban kérném a segítséged! Az emulátort már ismertem és próbáltam is beállítani, de nem igen sikerült. Azaz, lehet, hogy sikerült, de ennek ellenére a BF4 nem ismer fel néhány gombot. Előre és hátra nem tudok mozogni, azt egyszerűen bárhogy próbálom nem tudom beállítani. Látszik, hogy érzékeli a gamepad-ot, mert fegyvert tudok váltani és egyebek, de a bal oldali hagyományos előre-hátra, oldalra gombok, tehát a kereszt, valahogy nem működik. Tudnál ebben még segíteni? Előre is köszönöm!
2014. jan. 20. 11:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha netről töltöttél le profilt, akkor lehet, hogy nem megfelelő teljesen, próbáld meg kézileg hozzárendelni a nem működő gombokat, ahogy a leírásban is szerepel:


"Próbáljátok ki, hogy minden úgy van beállítva, ahogy gondoljátok, ha valami nem, akkor menjetek rá a nyílra a gomb mellet PL: Stick Axis X és kattintsatok rá a Record-ra, majd nyomjátok meg azt a gombot amit szeretnétek használni. "


Más ötletem nincs, mivel X360-as gamepad-em van, így nem nagyon szorultam rá a használatára. Remélem sikerülni fog megoldani.

2014. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, akkor megpróbálom így, köszönöm! :)
2014. jan. 20. 12:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült beállítanom magában a játékban a gombokat! :) Jó, mert így nem kell vennem x-box kontrollert. :)
2014. jan. 24. 10:31
 7/7 anonim válasza:
Nekem Xbox 360 gamepadom van (Afterglow) és nagyon kényelmes! Csak ajánlani tudom!
2016. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!