Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Left 4 Dead 2-höz honnan...

A Left 4 Dead 2-höz honnan tudok letölteni különböző, rajongók által készített vicces, poénos, különleges modokat?

Figyelt kérdés

A youtube-on számos olyan videót láttam már a játékból amik nagyon durván meg voltak modozva. Tehát pl a karakterek le voltak cserélve anime szereplőkre, a zombik le voltak cserélve Alienekre, óriásrovarokra vagy épp Shrekekere(!!!!!), továbbá különleges pályákat is láttam mint például a Gyűrűk Ura egyes helyszínei.


Tehát a kérdésem, az ilyen modokat honnan tudom beszerezni és pontosan, hogyan rakhatom be őket a játékba?



2014. jan. 20. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha letöltött, akkor fogalmam sincs. Ha nem, akkor keresd meg steamben a workshopot, oda van feltöltve ez a sok hülyeség. Ott biztos leírják, mit kell tenni. És onnan a workshopból le tudod őket szedni, a steamen keresztül.
2014. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. jan. 20. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom megvan a játék. Karácsonykor ingyen hozzá lehetett jutni, ha nem éltél volna a lehetőséggel akkor sem drága a játék nemrég ~1500-ért láttam a TESCO-ban.


Bejelentkezel, kiválasztod a modot ami kell, majd katt a feliratkozás-ra, steam automatikus le fogja tölteni neked.

Arra figyelj, hogy a modok ne fedjék egymást. (Pl. lecseréled az összes zombidat alienre, majd leszeded azt a modot amivel minden zombit Shrekké változtatsz. Ilyenkor előfordulhatnak bugok, vagy a játék kidob.)

(Egyébként játékon belül ezeket ki/be tudod kapcsolni, így nem fognak összeakadni)

[link]

2014. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes választ!

Sokat segítettél :)

2014. jan. 23. 10:11
 5/7 anonim válasza:
nekem be van pipála egy fegyver meg a raptor mod le van toltve minden de semmi :(
2014. febr. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
felso vagyzok, mit tudok teni hogy raptorral leyek vagy mukodjon a mod?
2014. febr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!