Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babád különleges, esetleg...

Babád különleges, esetleg vicces szokásai szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Nálunk esténként az ágyban hason fekve szeret szopizni, én közben oldalt fekszem. Néha oroszlánosan morog is közben és ide-oda mozgatja a fejét is. Nagyon édes, most 7 hónapos :))
2011. júl. 31. 22:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Az én lányom kész akrobata, még szopizás közben sem tud nyugton maradni, bár nagyon szereti a cicit (17 hónapos). Amikor fekszünk, nem az a cici kell neki, ami éppen "kézre" esne, hanem felmászik rám a másikért...:) Ha megfordulok, akkor a másikkal csinálja ezt.:) "Hóbortja" még szopizás közben, hogy a szabadon maradt cicit nagyon szereti babrálgatni.:)
2011. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ikreimet általában egyszerre szoptattam,és ők közben fogták egymás kezét.:)Nagyon édesek voltak.
2011. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

Az enyémnek az az első, hogy lehúzza a zoknit, és a lábával birizgálja a másik cicit. 19 hónapos amúgy, és mostanában nem akar csak fekve szopizni. Kiabál nekem hogy "Fetüddél már le anyuci!! aztán elkapja mindkét cicit, bebújik közéjük, és kéjesen azt mondja "Anyacici jó! Nagyon szejetem" aztán "HAMMMMM" Mint egy éhes tigris, és bekapja :)

Ez a szertartás

2011. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ikrek tündériek lehettek.:) Utolsó: fiú vagy lány?:)
2011. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Kedves első válaszoló!

Az én fiam is pont 17 hónapos és megdöbbentő, de szóról-szóra ugyanazt csinálja szopizás közben mint a lányod.

Néha bohóckodik is, odahajol mintha be akarná kapni, aztán hirtelen elfordítja a fejét és nevetve olyasmit mond, hogy "Váááááá"

2011. aug. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Már nem emlékszem, mennyi idős lehetett, mikor felvette ezt a szokást: nagyon hosszú hajam van, és azt birizgálta közben. Csavargatta, simogatta, vagy csak kapaszkodott bele. Ma már nem szopizik, 1,5 éves, de a hajam a mindene :) Ha picit fáradt, nyűgösebb, vagy csak rám vágyik, rögtön a hajamba "bújik" (mint más babáknak a cumi, párna, rongyi, neki olyan az én hajam)
2011. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 4,5 hós és szopi közben mindig a fejére akarja húzni a pólómat, mintha el akarna bújni. Ha a bal cicimből eszik, olyankor hadonászik a kezével. Amikor pedig eleget evett és elengedi a cicit, olyankor elkezdi markolászni a kezével.
2011. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
23.03-as vagyok. Kislány a szentem, de cicifüggő :)
2011. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Csüt-ön leszünk fél évesek. Új szokása, hogy szopi közben néha fújogatja a cicimet... :))))))) (mintha sípot fújna)
2011. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
8 honapos a lanykam.Szereti az egekbe emelni a labat szopi kozben van hogy meg is fogja es ugy "tornazik",Vagy dobol a labaival.A szamat szereti meg birizgalni meg a polomat.A kedvencem amikor kozbe "dumal" vagy nyoszizik.
2011. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!