Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért rosszalkodik a CS:GO?

Miért rosszalkodik a CS:GO?

Figyelt kérdés

Ezzel azt értem, hogy minden egyes alkalommal, ha lejátszok egy közösségi meccset, kilép. A játék eredeti!

Részletesebben:

Keres a játék egy meccset, bedob egy pályára, ahol minden tökéletesen megy, nem akadozik, nincsenek hibák, majd ha vége a pályának, új pályára szavazunk, az új pálya töltőképernyője megjelenik, a kurzorom eltűnik és kilép a játékból.

Bárkinek hasonló hiba volt már? Ha valaki tud valamilyen tanácsot küldeni, azt megköszönném, mert nem jó dolog meccsenként újra és újra elindítani a játékot.

Ha a gépemmel van a hiba, sebaj, kibírom, de ha meg lehet valahogy oldani, az nagyon jó lenne.

Előre köszönöm a válaszokat, értelmesekre megy a zöld!



2014. jan. 22. 10:22
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, már a windows-t is újra raktam, a steam-et is, és még a GO-t is újraraktam de semmi változás:((( Én is várom a válaszokat.
2014. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!