Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Három kérdés minecraft pocket...

Három kérdés minecraft pocket editionnal kapcsolatban! (? )

Figyelt kérdés

első kérdés, hogy esténként mindig beterelek egy zombit a házamba, ott bezárom egy kerítéssel körbevont területre, nincsenek ablakok körülötte tehát nem hal meg a fénytől, viszont mindig amikor ezt csinálom csak pár minecraft napig marad ott a zombi, utána eltűnik.. (volt hogy aludtam és mire felkeltem nem volt a helyén) ez mitől lehet? eddig háromszor csináltam egyszer egy pigmannel de ő még hamarabb is eltűnt :/

a második, hogy pocket editionban is van alvilág, vég, meg ilyenek? (utánanéztem és amikor alvilág kaput próbáltam építeni egy zombie pigman kastély jött csak létre)

és a harmadik, amikor elkezdtem játszani ugye voltak felhők, de egy ideje egyáltalán nincsenek, és nem tudom mitől van, tudtommal nem állítottam át semmit..

bocsánat ha zavaró hogy hármat írtam egyszerre, de nem akartam másfél órát várni hogy mindhármat kiírhassam:D



2014. jan. 24. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Az valószínűleg azért van mert mikor lespawnol egy másik mob, annak a helyébe kerül

2.Igen van tudtom szerint

3.Lehet csak más évszak van (:D), vagy lehet mert tényleg átállítottál valamit

2014. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Samukai válasza:
Az ellenséges mobok eltűnnek minecraftban szokd meg :D Van alvilág nézd meg itt: [link] beállításokat nézd meg sztem
2014. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!