Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok pár olyan League...

MetanHU kérdése:

Mondanátok pár olyan League of Legends szakszavat, mert akárhol kerestem hogy mik ezek nem találtam?

Figyelt kérdés
olyat pl hogy unskilled,op ,stanned,stealth,feed stb mert ezeket nem igazán értem és nem találtam olyan honlapot amin ezek le lennének írva ,köszönöm

#League #OP #League of Legends #szakszó #lol adc #league of legends szakszavak
2014. jan. 24. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
unskilled, mély tudást mellőző. Például egy gombos penta karakterek, vagy akik nem tudnak játszani. Op, minden rendes szótárban benne van, overpower. Olyanokra mondjuk, akik túl erősek, vagy csak jól játszanak. Feed, te tényleg nem kerested a szavak jelentését, ha ezt kérdezed. feed - etet. Mikor valakinek sok killje van, kevés halállal, az feedelt. Mikor valakinek sok halála van az feeder. Stealth, ha beírtad volna a google forditóba, (igen direkt mondom az egyik legroszabb populáris szótárat) is megtudod a jelentését. Az aki láthatatlan tud lenni, az stealthel. Teemo, Evelyn, Twicht például. Stannedet meg nem is láttam még, de ha stun akart lenni, akkor azt is szótárból megkaphattad volna. Stun - mozgás+cselekvésképtelen, snare/root - mozgásképtelen. Igazából ezek közül csak a feed moba specifikus szakszó, a többit bárhol megtalálhattad volna.
2014. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!