Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerinted melyik champion a...

Szerinted melyik champion a legjobb tank LoL-ban? (League of Legends)

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy erősen Shen a legbrutálisabb
2014. jan. 23. 11:37
1 2
 1/13 savanyújóska ***** válasza:
Attól függ. Tisztán tanknak az ulti miatt tényleg Shen, elég durva, de például Nasusnak van mellé burstje (Q), és CC-je (Wither) is. Vagy Rammus, aki ha jól van buildelve, önmagában is több champot igényel, hogy elpusztítsák ÉS a tauntja sem lebecsülendő. Szóval szerintem LoLban nincs ilyen, hogy legjobb, mert mindenkire van valami Counter (HP tankra BotRK, Armorra Last Whisper, hogy csak itemeket említsek), vagy olyan helyzet, amikor nem ő a legjobb választás. Erősen meg minden tank brutális, egy rendesen felfarmolt full tank Nasus is 4k hp-val rohangál, viszont a Q-ja meg olyan 4-500-at sebez... (asszem 300 alap, 2-300 a stackből, plusz kb. 100 AD)
2014. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Shen maximum bronze V-ben OP mert van az a "félelmetes" ultija. Amúgy mint tank használhatatlan, egyedül a tauntja ami jó kis cc, de elég nehéz használni.

Nincs olyan hogy erős tank, minden tank mindig más csapatösszeállításhoz passzol vagy attól függ milyen az enemy csapat.

Például csak ad team ellen bepickelni rammus és thormailt venni neki felér egy instant győzelemmel. De ap team ellen rammusnak nem sok haszna van.

2014. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Heló!


Nincs legjobb. Semmilyen poszton.


Én jungelbe például Volival, Amumumuval, vagy rammussal megyek, ha tank kell, viszont ha lockban úgy néz ki, hogy olyan champion kell, aki tud fighter és tank is lenni, akkor Vi-vel megyek, vagy Jarvannal.

Ha supportolok, általában tesht viszem, deha Jinx jön velem, akkor Volit is bátran hozom.

Ha top, akkor szeretem, ha malph van ott...

Shennel speciel egyik ismerősöm sem játszik, sőt, egyre ritkábban látom meccseken is, rnakeden, meg vagy 2 hónapja nem láttam.

2014. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Leona, legalább is aki tankra építti late game teamfightban nagyon odavág. Toposok körül Wukong, ultija nagyon imba.
2014. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hátosztán wukong mióta tank?
2014. jan. 23. 15:43
 6/13 anonim ***** válasza:

:D


Wukong az egyik legjobb offtank. Jó engage, perfect damage és van cc-je is.

2014. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mostan éngem nem érdekel az offtank téma . main tank oszt kísz
2014. jan. 23. 18:14
 8/13 anonim ***** válasza:

Mundo goes where he pleases!

Amúgy szerintem Nautilus és Singed eléggé OP tankok.

2014. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
pantheon
2014. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én teljesen egyet értek ha valaki tud játszani shennel nagyon erős és legalább az összes társadat megtudod menteni de viszont a katarina ellen szerintem bukná a harcot mert katarinának van az e je és avval veri a shen ejét meg a q-ja is veri mert lehet hogy ugyanannyit sebez de a katarina töbre is tudja szorni amugy meg még megtudja verni volibar meg setujani mert azokat mert nagyon nehéz megölni és a menekülésben meg érdemes a shen mert ott van az e je és az e je meg még akkor jó ha pl rédjön mondjuk veigar és nem hagytad farmolni mert ha hagyot olyan arős lesz hogy az kenterbe veri shen és ugyan ez igaz nususra na hogy ha megtámad mondjuk veigar és elkezd dobálni akkor nyomsz egy et és mögékerülsz és ugy elönybe leszel mert ö nem tud ötni és te addig leviszed a hp-ját és simán kinyírod.
2014. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!