Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kéne egy kis segítség le...

Kéne egy kis segítség le töltöttem egy minecraft nevű játékot és próbáltam fel raknni egy skint de nem találtam benne bin mappát! Akkár hol néztem sajnos nem találtam tudnátok segitenki hogy hogy próbálhatnék del rakni skin? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mikor beirtam a futtatásba az %appdata%-> kiválasztottam a .minecraftot és volt ott minden csak olyan mappa hogy bin az nem volt ! winows7 van a gépen !

2014. jan. 25. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Eredetid van?
2014. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem bigtorentről szedtem le és 1.7.4 !
2014. jan. 25. 09:53
 3/5 A kérdező kommentje:
LÉtszi fontos lenne !
2014. jan. 25. 19:25
 4/5 Samukai válasza:
Elég gyenge videót nézhettél meg mert a minecraft 1.6 óta nincs bin mappa :S.A versions mappában az 1.7.4 mappa 1.7.4 jar-ját társítsd ott van assets ->textures->entity ott töröld a steve.png-t és amit letöltöttél skint nevezd át steve.png-re és kész
2014. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Samukai válasza:
Ha nem megy írj rám privátban
2014. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!