Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók ezek az eredmények? Ma...

Jók ezek az eredmények? Ma kaptam meg az integrált teszt eredményét, de sajnos nem igazán értem. Azt mondta a vizsgálatot végző orvos, hogy rendben van, és próbáltam rákeresni az értékekre, de sajnos nem igazán értem?

Figyelt kérdés

1. trimeszter

PAPP-A: 2811 miu/L 0.98 MoM

Tarkóredő vastagsága (NT): 1.45 mm 0.97 MoM

2. trimeszter

MS-AFP: 25.16 iu/mL 0.98 MoM

uE3: 3.09 nmol/L 1.15 MoM

Total hCG: 16329 iu/L 0.65 MoM

Inhibin-A: 429.8 Pg/mL 2.57 MoM

A szűrővizsgálat eredménye: Alacsony kockázat

Kockázat a Down-kór előfordulására: 1 : 7 700

Kockázat az Edwards-kór előfordulására: kevesebb mint 1 : 50 000


2013. okt. 17. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A lényeg az utolsó 3 sor. Tökéletes az eredmény, nem kell aggódnod. Az 1: 7700-hoz nagyon jó. Ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2013. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :-D Megnyugtattál :-D

Hónap végén leszek 29 éves és tegnap töltöttem a 18. hetet :-D

2013. okt. 17. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, de nem értem az ilyen kérdéseket. Ott van az utolsó három sorban a válasz a kérdésre. Feketén-fehéren. 100%-ra soha senki nem fogja megmondani hogy egészséges-e a babád. Alacsony kockázat. Ez a legjobb amit mondanak. Tényleg nem, lehet ezt értelmezni?

Amúgy minden jót kívánok nektek, és jó babavárást.

2013. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akinek ennél jobb, az hazudik...tökéletes...de ha elolvastad volna, ott van...alacsony kockázat....amúgy meg ilyeneket az orvostól szoktak kérdezni, nem a néptől...lehet hogy itt is van egy két orvos, de itt max tippeket kaphatsz....
2013. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg, mert e-mailben kaptam meg a leletet, mert külföldön vagyok, és csak a jövő héten jutok el a dokimhoz, de köszönöm nektek is a kedves választ. :-D
2013. okt. 17. 15:47
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Hát 4-es az én eredményem jobb és nem hazudok, nekem a Down-ra is 1: 50 000 lett. De még ennél jobb eredmények is vannak, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy a vizsgálat eredménye negatív. NT 3-ig jó, ezeket a dokim elmondta, a többi az orvosnak érdekes nekem nem.
2013. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!