Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends játékosok!...

League of legends játékosok! S4-ben honnan hova kerültetek?

Figyelt kérdés
Én Gold 3-as voltam és 5-5 W/L promovan silver 2-be rakott vissza, ahol tele van gyerekekkel, lengyelekkel. Egy rémálomnak tűnik, mert itt nem az dönti el a meccset hogy hogyan játszik a csapat, hanem hogy melyik csapatban több afk/hülyegyerek. Most silver I-be felverekedtem magam, de úgy érzem nagyon messze van a re-gold.
2014. jan. 29. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor én el se kezdek rankedet játszani, azt hittem max Bronze-ban vannak ilyenek.
2014. jan. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sosse voltam bronzos, de ha ilyen a silver akkor a bronze lehet maga a pokol.
2014. jan. 29. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
kb:)
2014. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

silver a legrosszabb

silver5 ben többen vannak mint bronz 5-4 ben összesen :)

sok rossz játékosnak vagy nagy szerencséje van vagy valahogyan megcsinlták bronzbol silver5 ig, de ottragadtak mint nagyon sokan mások

akik a 10 játékból silver 1-2-3 ba mentek de rosszak voltak mind mind lekerültek az 5 be szval silver 5 az a gyüjtő nem a bronz :D

2014. febr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!